Prikaz 13–24 od 78 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Reolink
Reolink Smart kamera RP-PCB8MZ, 8MP, 4K, 5x zoom, AI, zaštita perimertra, širok vidni ugao
Na stanju
485.50KM Sa PDV-om
SKU:
127742
Reolink IP Kamera Trackmix Serija G770 4K, 8MP, 4G LTE, Baterijska, Maskirna
Na stanju
474.55KM Sa PDV-om
SKU:
127236
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | PTZ |
| Garancija | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |
Reolink NVR snimač NVS12W 16MP, Wi-FI 6, 2TB HDD, 12 kanalni NVR
Na stanju
456.30KM Sa PDV-om
SKU:
126520
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 12-kanalni NVR WI-FI 6, Video/audio ulaz: IP video ulaz do 12 IP kamera |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | podrška do 16MP |
| Dimenzije | 3840×2160 |
| Garancija | Lan 4 x RJ-45, 10/100 Mbps samoadaptivno (za IP kamere), 1 x RJ-45, 10/100 Mbps samoadaptivno (za LAN/WAN) |
Reolink IP Kamera P840 4K, 8MP, PTZ, 360° Pan & 90° Tilt, 5x zoom, noćni vid, POE
Na stanju
448.99KM Sa PDV-om
SKU:
126652
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | POE sigurnosna kamera |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 8 MP |
| Dimenzije | 1/2.8″ CMOS senzor, 5x optički zum |
| Garancija | Video format H.265, Objektiv: f=2.7-13.5 mm/maks. F1.6 |
NVR snimač Reolink NVS8 do 16MP, 8-kanalni POE, 24/7 snimanje, 2TB HDD
Na stanju
442.91KM Sa PDV-om
SKU:
125823
| Brend | Reolink |
|---|
Reolink Ip Kamera Altas serija B660 Noćni 4K ColorX, 360°, WI-FI 6
Na stanju
439.57KM Sa PDV-om
SKU:
126863
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP 3840 x 2160, Senzor slike: 1/3″ CMOS senzor |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |
IP Kamera Reolink Trackmix serija W760
Na stanju
425.88KM Sa PDV-om
SKU:
124900
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | Bežična vanjska sigurnosna kamera |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 8 MP 3840×2160 i 1920×1080, 6X zum |
| Dimenzije | 3840×2160 |
| Garancija | Wi-fi i LAN |
IP kamera Reolink GO serija G450 4K, vanjska, maskirna, baterija, 4G LTE, 360° + solarni panel
Na stanju
388.15KM Sa PDV-om
SKU:
125824
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Rotirajuća |
| Garancija | Snaga baterije 6000mAh baterija/solarna energija, uključen Reolink Solar Panel 2 |
Reolink IP Kamera GO serija G440 Grey 4K, Baterijska, 4G LTE, Pan&Tilt, Priložen Solarni panel 2 6W
Na stanju
383.29KM Sa PDV-om
SKU:
127744
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Okretna Pan & Tilt: Pan: 355°, Tilt: 140° |
| Garancija | Snaga baterije 6000mAh baterija/solarna energija, uključen Reolink Solar Panel 2 |
Reolink smart doorbell D340B+ zvono, 2K, Baterijska, PIR, IP65
Na stanju
372.65KM Sa PDV-om
SKU:
126864
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamera na baterije za osnovnu upotrebu Pametno zvono na vratima sa zvonom |
| Broj stranica za ispis | 4 MP Ugao gledanja 150×150 stepeni |
| Komplet | Kamera na baterije za osnovnu upotrebu Pametno zvono na vratima sa zvonom |
| Brzina čitanja | 2048×2048 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Baterija da, baterija od 7000mAh |
Reolink IP kamera Camovue Talon Serija S130 LTE/GPS, AAA baterije, prepoznaje 12 vrsta životinja
Na stanju
363.82KM Sa PDV-om
SKU:
127746
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu, ugradjen GPS |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu, ugradjen GPS |
| Brzina čitanja | 3840×2160, Vidno polje: 90°(H) x 50°(V) x 100°(D) |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Napajanje baterijom, 10 x AAA baterija (nisu prilozene) |