Prikaz 1–12 od 24 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
A3
MFP CANON imageRunner 2930i Bundle
Na lageru
5,217.15KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
123196
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , printanje, kopiranje, skeniranje , slanje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , printanje, kopiranje, skeniranje , slanje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
MFP CANON imageRunner 2224iF Bundle
Na lageru
3,821.87KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122721
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i faksiranje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i faksiranje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
MFP CANON imageRunner 2224iF
Na lageru
3,761.20KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122669
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i faksiranje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i faksiranje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Giljotina Dahle 848, 475mm, A3, 800 listova
Na lageru
4,716.07KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
113621
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 475 mm |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | 475 mm |
| Brzina čitanja | 800 listova |
| Dimenzije | Ne |
MFP CANON imageRunner 2425i Bundle
Na lageru
3,397.21KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122720
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
MFP CANON imageRunner 2425i
Na lageru
3,336.55KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
118839
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Printer HP Color LaserJet Pro CP5225dn A3
Na lageru
3,209.15KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
104242
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 20 str/min |
| Garancija | Mreža |
MFP EPSON WorkForce Pro EM-C8100RDWF
Na lageru
2,870.22KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127246
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 25 str/min (mono), 24 str/min (color) |
| Garancija | DA |
Giljotina Dahle 846, 430mm, A3, 600 listova
Na lageru
3,675.06KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
113620
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 430 mm |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | 430 mm |
| Brzina čitanja | 600 listova |
| Dimenzije | Ne |
Printer HP Color LaserJet Pro CP5225n A3
Na lageru
2,675.30KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
108972
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 20 str/min |
| Garancija | Mreža |
MFP CANON imageRunner 2425 Bundle
Na lageru
2,305.25KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122719
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
MFP CANON imageRunner 2425
Na lageru
2,244.59KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
118432
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |