Prikaz 1–12 od 71 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Crna
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB38C7B5C22/EF
SKU:
127136
Na stanju
1,738.80KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | C |
| Dimenzije | 203 cm |
| Garancija | 114 l |
Ruksak ASUS NEREUS 16”
SKU:
119075
Na stanju
47.32KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester 600D, Polyester 70D |
| Dimenzije | 28 x 26 x 3,5 cm |
| Garancija | 0,32 kg |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB50DG632EB1EO
SKU:
126967
Na stanju
1,957.83KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 192 cm |
| Garancija | 168 l |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB50DG602EB1EO
SKU:
126966
Na stanju
2,034.49KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 192 cm |
| Garancija | 168 l |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB38C650EB1/EK
SKU:
126965
Na stanju
1,355.51KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 203 cm |
| Garancija | 114 l |
Ladica za zagrijavanje ELECTROLUX LBD4Z ugradbena
SKU:
126423
Na stanju
1,194.90KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 594 x 530 x 139 mm, za zgradnju 560 x 550 x 141 mm |
| Dimenzije | 60 mjeseci |
Hladnjak za vino DUNAVOX Flow-32D
SKU:
126394
Na stanju
4,553.87KM Sa PDV-om| Brend | DUNAVOX |
|---|---|
| Boja | Vinski |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Vinski |
| Brzina čitanja | G |
| Dimenzije | 82,5 cm |
| Garancija | 380 x 825 x 563 mm |
Hladnjak za vino DUNAVOX Flow-39
SKU:
126393
Na stanju
4,652.74KM Sa PDV-om| Brend | DUNAVOX |
|---|---|
| Boja | Vinski |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Vinski |
| Brzina čitanja | F |
| Dimenzije | 82,2 cm |
| Garancija | 595 x 822 x 560 mm |
Hladnjak za vino DUNAVOX Grande-166
SKU:
126391
Na stanju
9,431.72KM Sa PDV-om| Brend | DUNAVOX |
|---|---|
| Boja | Vinski |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Vinski |
| Brzina čitanja | G |
| Dimenzije | 176,5 cm |
| Garancija | 595 x 1765 x 676 mm |
Hladnjak za vino DUNAVOX Grande-181
SKU:
126390
Na stanju
10,674.38KM Sa PDV-om| Brend | DUNAVOX |
|---|---|
| Boja | Vinski |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Vinski |
| Brzina čitanja | G |
| Dimenzije | 183,5 cm |
| Garancija | 655 x 1835 x 680 mm |
Hladnjak za vino DUNAVOX Grande-94
SKU:
126389
Na stanju
6,858.19KM Sa PDV-om| Brend | DUNAVOX |
|---|---|
| Boja | Vinski |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Vinski |
| Brzina čitanja | G |
| Dimenzije | 122 cm |
| Garancija | 595 x 1220 x 680 mm |