Prikaz 13–24 od 93 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ne
Slušalice MANHATTAN BT glowing sport LED
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om
SKU:
125730
| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 580 (L) x 16 (B) x 10 (H) |
| Garancija | Bluetooth® 5.0 |
Slušalice Hama “Slight”
Na stanju
7.87KM Sa PDV-om
SKU:
125303
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 12MJ |
Miš PORT WL USB-A plavi
Na stanju
27.52KM Sa PDV-om
SKU:
125226
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | optičko |
| Dimenzije | 1600 DPI |
| Garancija | Plavi |
Miš HP 105 žičani (822M9UT)
Na stanju
22.93KM Sa PDV-om
SKU:
124923
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optical |
| Dimenzije | Up to 1600 dpi |
| Garancija | crna |
Miš HP 245 Bluetooth
Na stanju
43.16KM Sa PDV-om
SKU:
123916
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optical sensor |
| Dimenzije | 1600dpi |
| Garancija | crna |
Miš PORT bežični, USB-A & USB-C, tih, crni
Na stanju
42.59KM Sa PDV-om
SKU:
122163
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | opt |
| Dimenzije | 800, 1200, 1600 dpi |
| Garancija | crna |