Prikaz 37–48 od 50 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
24 mjeseca
Aparat za kafu Electrolux E8EC1-8BP
SKU:
125971
Na stanju
1,109.72KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e8ec1-8bp/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije VxŠxD: 413 x 350 x 355 mm |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e8ec1-8bp/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 2200 W |
Blender NUTRIBULLET NBP003LG
SKU:
125702
Na stanju
77.87KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003NBL |
| Broj stranica za ispis | čašu za blendanje zapremnine 475ml – USB-C kabel za punjenje |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003NBL |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0.86kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET BLCOMB1200W DG
SKU:
125623
Na stanju
244.58KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-ultra-1200/p/NB1206DGCC |
| Broj stranica za ispis | 700ML I 900ML ČAŠE DODACI |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-ultra-1200/p/NB1206DGCC |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 1200 W |
Mikser KENWOOD HMP40.000RD
SKU:
125266
Na stanju
114.08KM Sa PDV-om| Brend | Kenwood |
|---|---|
| Boja | https://www.kenwoodworld.com/en-gb/quickmix-go-clay-red-hmp40-000rd/p/HMP40.000RD |
| Broj stranica za ispis | Clay Red, Stainless Steel |
| Komplet | https://www.kenwoodworld.com/en-gb/quickmix-go-clay-red-hmp40-000rd/p/HMP40.000RD |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 350W |
Mikser KENWOOD HMP40.000GY
SKU:
125265
Na stanju
114.08KM Sa PDV-om| Brend | Kenwood |
|---|---|
| Boja | https://www.kenwoodworld.com/en/quickmix-go-storm-blue-hmp40-000gy/p/HMP40.000GY |
| Broj stranica za ispis | Stainless Steel, Storm Blue |
| Komplet | https://www.kenwoodworld.com/en/quickmix-go-storm-blue-hmp40-000gy/p/HMP40.000GY |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 350W |
Blender NUTRIBULLET NBP003MA
SKU:
125264
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003NBL |
| Broj stranica za ispis | čašu za blendanje zapremnine 475ml – USB-C kabel za punjenje |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003NBL |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0.86kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET NBP003LBL
SKU:
124824
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003W |
| Broj stranica za ispis | dužina kabela: 0,5m |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003W |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,86kg |
Blender NUTRIBULLET NBP003PU
SKU:
124823
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003W |
| Broj stranica za ispis | dužina kabela: 0,5m |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003W |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,86kg |
Mikser sa posudom KENWOOD KMX754APP
SKU:
124262
Na stanju
758.98KM Sa PDV-om| Brend | Kenwood |
|---|---|
| Boja | https://www.kenwoodworld.com/pl-pl/mikser-stojcy-kmix-pastelowo-roowy/p/KMX754APP |
| Broj stranica za ispis | Kapacitet – tijesto: 2,72 kg |
| Komplet | https://www.kenwoodworld.com/pl-pl/mikser-stojcy-kmix-pastelowo-roowy/p/KMX754APP |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 10,9 kg |
Blender NUTRIBULLET NBP003W
SKU:
124259
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003W |
| Broj stranica za ispis | dužina kabela: 0,5m |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003W |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,86kg |
Printer CANON Selphy CP1500 WH
SKU:
124158
Na stanju
330.01KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Maksimalna razlučivost 300 x 300 dpi |
| Broj stranica za ispis | 3 tinte u boji (žuta, cijan, magenta) sa zaštitnim premazom256 nijansi po boji (24-bitna dubina boje) |
| Komplet | Maksimalna razlučivost 300 x 300 dpi |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
Printer CANON Selphy CP1500 Black
SKU:
124157
Na stanju
256.93KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Maksimalna razlučivost 300 x 300 dpi |
| Broj stranica za ispis | 3 tinte u boji (žuta, cijan, magenta) sa zaštitnim premazom256 nijansi po boji (24-bitna dubina boje) |
| Komplet | Maksimalna razlučivost 300 x 300 dpi |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |