Prikaz 1–12 od 37 rezultataSorted by price: high to low
Sort by
Price filter
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
24
Kuhinjski robot Electrolux E5KM1-4SWB
SKU:
125136
In stock
551.21KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/kitchen-machines/kitchen-machine/e5km1-4swb/ |
| Broj stranica za ispis | 6 postavki brzine |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/kitchen-machines/kitchen-machine/e5km1-4swb/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 1200W |
Friteza Eleltrolux EAF12B
SKU:
125628
In stock
406.41KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf12b/ |
| Broj stranica za ispis | Boja: Krom/Crna: Moderan dizajn, 12L |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf12b/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 6.4Kg |
Air Fryer Friteza Electrolux EAF5B
SKU:
124207
In stock
378.73KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf5b/ |
| Broj stranica za ispis | 304x321x352 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf5b/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 5,35 |
| Garancija | Friteza na vruć zrak |
Air Fryer + Para Friteza Electrolux EAF7SB
SKU:
124208
In stock
374.78KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf7sb/ |
| Broj stranica za ispis | 330X270x355 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf7sb/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 7,4 |
| Garancija | Friteza na vruć zrak + Para |
RUKSAK HAMA PROFITOUR ZA KAMERU, 180, BLACK
SKU:
115135
In stock
230.67KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | Volumen: 14 l, Unutarnje dimenzije:27 x 16 x 32 cm |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
RUKSAK HAMA PROFITOUR ZA KAMERU, 240, BLACK
SKU:
118373
In stock
226.10KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | 27 x 18 x 47 cm; 21l; 1950 g. |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
Pegla Electrolux E8SI2-8OG
SKU:
124838
In stock
187.38KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e8si2-8og/ |
| Broj stranica za ispis | Electrolux pegla Renew 800 pruža preciznu njegu vašoj odjeći. |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e8si2-8og/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 2800W |
Pegla Electrolux E7S12-6OG
SKU:
124837
In stock
149.67KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e7si2-6og/ |
| Broj stranica za ispis | Kontinuirani protok pare (g/min): 45Udar pare (g/min): 230Spremnik za vodu, l: 0.37 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e7si2-6og/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 2600W |
Mikser sa posudom Electrolux ESM4W
SKU:
125040
In stock
135.07KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/esm4w/ |
| Broj stranica za ispis | Mikser sa posudom |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/esm4w/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 500W |
LED RING HAMA LED-RL SPOT LIGHT STEADY 120 KIT
SKU:
118625
In stock
101.63KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Visina stalka do 215cm, 162 LED diode, 1200 Lumena, Crna boja, LED ring svjetlo “SpotLight Steady 120”, |
| Broj stranica za ispis | stalak, Bluetooth daljinski, stalak za mobilni, rotirajuća glava, torba za transport |
| Komplet | Visina stalka do 215cm, 162 LED diode, 1200 Lumena, Crna boja, LED ring svjetlo “SpotLight Steady 120”, |
| Brzina čitanja | 24 |
Vertikalna pegla E5HS1-4WP
SKU:
124723
In stock
104.65KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e5hs1-4wp/ |
| Broj stranica za ispis | Kontinuirani protok pare (g/min)0-20 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e5hs1-4wp/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 1200W |
HUB Dlink 3-in-1 USB-C to HDMI/VGA/DP Adapter
SKU:
123985
In stock
119.34KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | USB-C hub |
| Broj stranica za ispis | 3-in-1 USB-C to HDMI/VGA/DisplayPort |
| Komplet | USB-C hub |
| Brzina čitanja | 24 |