Prikaz 1–12 od 14 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Da
Slušalica sa mikrofonomGenius HS-230U
SKU:
124645
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 140 x 172 x 62 |
SLUŠALICE S MIKROFONOM GENIUS HS-G560
SKU:
115792
Na stanju
26.21KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 205 x 80 x 200 mm |
Miš GENIUS Scorpion M6-600 gaming + Podloga
SKU:
114254
Na stanju
77.31KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 6 |
Gaming Miš Genius X-G200 USB
SKU:
111160
Na stanju
17.04KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 3 |