Prikaz 1–12 od 21 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Da
SLUŠALICE S MIKROFONOM HAMA NHS-P100 PC OFFICE
Na stanju
15.72KM Sa PDV-om
SKU:
118379
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Kabal 2m, 3.5 mm Jack Plug |
SLUŠALICE SA MIKROFONOM HAMA HS-P100 OFFICE
Na stanju
18.34KM Sa PDV-om
SKU:
118376
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 3.5 mm Jack Plug; 2m kabal; |
Slušalice s mikrofonom HAMA Essential HS P150
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om
SKU:
115613
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 2x 3.5 mm Jack Plug, dužina kabla |
MIŠ HAMA URAGE REAPER ESS GAMING
Na stanju
30.14KM Sa PDV-om
SKU:
118408
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 6 uključujući scroll wheel |
SLUŠALICE HAMA GAMING-HS SOUNDZ 100
Na stanju
31.44KM Sa PDV-om
SKU:
118633
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5mm |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | 3,5mm |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
Slušalice Hama “HS-USB300” PC Office Headset Black
Na stanju
41.51KM Sa PDV-om
SKU:
122759
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | USB-Typ-A-Plug |
| Broj stranica za ispis | On-Ear |
| Komplet | USB-Typ-A-Plug |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 1 “HS-USB300” PC office headset1 instruction manual |