Prikaz 1–12 od 21 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Da
Prečišćivač Zraka Hama smart
Na stanju
226.63KM Sa PDV-om
SKU:
124971
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 24 |
| Broj stranica za ispis | 65 m3/h |
| Komplet | 24 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 1xPrečišćivač zraka, 1xExtra Filter, 2xTrue HEPA i filter sa aktivnim ugljem (1preinstaliran), uputstvo za korištenje |
| Garancija | 24,4×54,4×24,4cm |
Slušalice HAMA Gaming-HS SoundZ 300
Na stanju
58.97KM Sa PDV-om
SKU:
118892
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3.5 mm Jack Plug |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | 3.5 mm Jack Plug |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 50 Hz – 10 kHz mikrofon |
SLUŠALICE HAMA CALYPSO BLUETOOTH, BASS BOOSTER BIJELE
Na stanju
48.48KM Sa PDV-om
SKU:
118400
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | Transmission distance: 10 m |
SLUŠALICE THOMSON WHP-6007 ON-EAR BT
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om
SKU:
115150
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | , integrirani |
| Garancija | Bluetooth class: 2, verzija: 4,2, Transmision distance: 10m, Max. Talk Time: 6h, Max. Standby: 185h, Integrated Micropho |
Slušalice HAMA Gaming-HS SoundZ 200
Na stanju
43.25KM Sa PDV-om
SKU:
118891
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | USB |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | USB |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 50 Hz – 10 kHz mikrofon |
Slušalice Hama “HS-USB300” PC Office Headset Black
Na stanju
41.51KM Sa PDV-om
SKU:
122759
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | USB-Typ-A-Plug |
| Broj stranica za ispis | On-Ear |
| Komplet | USB-Typ-A-Plug |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 1 “HS-USB300” PC office headset1 instruction manual |