Prikaz 13–24 od 83 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Da
Ručni Trimmer Dahle 446 sa postoljem, 920mm, A1, 25 listova
SKU:
113574
Na stanju
1,175.07KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A1 |
| Broj stranica za ispis | 25 listova |
| Komplet | A1 |
| Brzina čitanja | Da |
Monitor HP Series 7 Pro QHD 727pq 27in (8J4D8UT)
SKU:
125795
Na stanju
861.44KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 16:9, Anti-glare |
| Broj stranica za ispis | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Komplet | 16:9, Anti-glare |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | do 15cm |
| Garancija | Ne |
Prečišćivač zraka ELECTROLUX EPO60771UG 600 XL
SKU:
126744
Na stanju
905.00KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 145m2 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 145m2 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 750x315x315 |
| Garancija | DA |
MFP HP LaserJet 4103dw
SKU:
124464
Na stanju
812.91KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | https://www.hp.com/emea_africa-en/products/printers/product-details/38347996 |
| Broj stranica za ispis | maksimalne: 430 x 325 x 634 mm |
| Komplet | https://www.hp.com/emea_africa-en/products/printers/product-details/38347996 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | do 40 str/min |
Objektiv CANON EFS55-250IS STM
SKU:
108927
Na stanju
770.80KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | tele |
| Broj stranica za ispis | 4-5.6 |
| Komplet | tele |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | EF-S |
| Garancija | 70 x 108 mm |
Prečišćivač zraka ELECTROLUX EPO60571UG 600
SKU:
126743
Na stanju
819.82KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 108m2 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 108m2 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 590x315x315 |
| Garancija | DA |
Monitor HP Series 5 Pro QHD USB-C 527pu (9E0G5AA)
SKU:
126904
Na stanju
727.97KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Docking monitor |
| Broj stranica za ispis | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Komplet | Docking monitor |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 150 mm |
| Garancija | Ne |
Monitor TCL QD-Mini LED 27G64 27in
SKU:
126627
Na stanju
696.42KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 68,58 cm(27″) |
| Broj stranica za ispis | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Komplet | 68,58 cm(27″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
Objektiv CANON EFS10-18 IS STM
SKU:
108542
Na stanju
583.53KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | širokokutni |
| Broj stranica za ispis | 4.5-5.6 |
| Komplet | širokokutni |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | EF-S |
| Garancija | 74,6 x 72,0 |
Prečišćivač Zraka LEVOIT LV-H133 crni
SKU:
121547
Na stanju
517.14KM Sa PDV-om| Brend | LEVOIT |
|---|---|
| Boja | https://www.levoit.com/allproducts/lv-h133-hepa-air-purifier-for-large-room |
| Broj stranica za ispis | 235CFM/400m3/h |
| Komplet | https://www.levoit.com/allproducts/lv-h133-hepa-air-purifier-for-large-room |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | 31.8 x 31.8 x 60 cm |
Switch DLINK 10-port Gbit PoE DGS-1210-10P/E
SKU:
125404
Na stanju
461.16KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | 8 |
| Broj stranica za ispis | x 10/100/1000 Mb/s PoE port |
| Komplet | 8 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Monitor TCL QD-Mini LED 25G64 24,5in
SKU:
126629
Na stanju
426.79KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 62,23 cm (24,5″) |
| Broj stranica za ispis | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Komplet | 62,23 cm (24,5″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |