Prikaz 37–48 od 83 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Da
Switch DLINK 8-Port Gigabit Smart Managed V2
SKU:
118689
Na stanju
120.46KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | za poslovnu upotrebu – managed |
| Broj stranica za ispis | 8 |
| Komplet | za poslovnu upotrebu – managed |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 8 x 10/100/1000 Mbps |
Ovlaživač zraka LEVOIT LUH-D302-WEU
SKU:
125115
Na stanju
111.03KM Sa PDV-om| Brend | LEVOIT |
|---|---|
| Boja | https://levoit.com/products/lv600s-smart-hybrid-ultrasonic-humidifier |
| Broj stranica za ispis | Cool: 300 ml/h; Warm: 550 ml/h |
| Komplet | https://levoit.com/products/lv600s-smart-hybrid-ultrasonic-humidifier |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 1x Smart Hybrid ultrazvučni ovlaživač zraka; 3 × Aroma jastučići (1 unaprijed instaliran) |
| Garancija | DA |
Router Dlink AX1500 Wi-Fi 6
SKU:
126919
Na stanju
104.95KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | Wi-Fi 6 Router |
| Broj stranica za ispis | 802.11ax Wi Fi 6 |
| Komplet | Wi-Fi 6 Router |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 4 |
| Garancija | Vanjske |
Prečišćivač Zraka LEVOIT LV-H132XR
SKU:
117773
Na stanju
104.95KM Sa PDV-om| Brend | LEVOIT |
|---|---|
| Boja | https://www.levoit.com/allproducts/lv-h132-compact-hepa-air-purifier |
| Broj stranica za ispis | 85 m3/h |
| Komplet | https://www.levoit.com/allproducts/lv-h132-compact-hepa-air-purifier |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 3 |
| Garancija | 3 stadija filtracije: Pre-filter, HEPA Filter, filter sa aktivnim ugljem |
Access Point DLINK Wireless N300 DAP-2020/E
SKU:
113990
Na stanju
95.82KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | 802.11n/b/g |
| Broj stranica za ispis | 2.4 Ghz 802.11b/g/n |
| Komplet | 802.11n/b/g |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 1x Lan 10/100 Mb/s |
| Garancija | 2x 5 dBi vanjske antene |
Miš GENIUS Scorpion M6-600 gaming + Podloga
SKU:
114254
Na stanju
77.31KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 6 |
Tastatura i miš wireless HP 235 (1Y4D0UT)
SKU:
125858
Na stanju
76.58KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 2 x AAA (keyboard); 1 x AA (mouse) |
Slušalice HAMA Gaming-HS SoundZ 300
SKU:
118892
Na stanju
58.97KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3.5 mm Jack Plug |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | 3.5 mm Jack Plug |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 50 Hz – 10 kHz mikrofon |