Prikaz 1–12 od 13 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
24
POWERBANK HAMA SUPREME 10HD, 10000 MAH
Na stanju
68.52KM Sa PDV-om
SKU:
121815
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | mah |
| Broj stranica za ispis | usb-c. micro-b |
| Komplet | mah |
| Brzina čitanja | 1x usb-c, 2x usb-a |
| Dimenzije | Uključen kabl, 0,25m |
| Garancija | 24 |
TORBA HAMA TORTUGA I 15,6” ZA LAPTOP
Na stanju
24.89KM Sa PDV-om
SKU:
120314
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Broj stranica za ispis | Polyester |
| Komplet | Crna |
| Brzina čitanja | 38.5 x 4 x 28.5 cm |
| Dimenzije | 43 x 6 x 34 cm |
| Garancija | 24 |
TORBA HAMA TORTUGA 17.3″ ZA LAPTOP
Na stanju
34.08KM Sa PDV-om
SKU:
118628
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Broj stranica za ispis | Polyester |
| Komplet | Crna |
| Brzina čitanja | 45 x 5 x 39 cm |
| Dimenzije | 41 x 4 x 31 cm |
| Garancija | 24 |