Prikaz 157–165 od 165 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
MFP HP LaserJet M442dn
Šifra artikla:
118581
Na lageru
1,389.21KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 24 str/min |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOE7P31Z, piroliza
Šifra artikla:
117942
Na lageru
1,278.86KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle 35314,300 listova,ADF,P4, 40l
Šifra artikla:
116178
Na lageru
1,735.00KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | P4 |
| Broj stranica za ispis | 4 x 15 mm |
| Komplet | P4 |
| Brzina čitanja | 300 listova |
| Dimenzije | 40 litara |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS250D1855IS BK
Šifra artikla:
115840
Na lageru
1,524.46KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | Wi-fi |
| Dimenzije | , Bluetooth |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle 510L plus,17 listova,P5,100l
Šifra artikla:
113902
Na lageru
3,470.01KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 2 x 15 mm |
| Broj stranica za ispis | 17-19 listova |
| Komplet | 2 x 15 mm |
| Brzina čitanja | 100 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle 410,15 listova,P4, 100l
Šifra artikla:
113901
Na lageru
2,839.10KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 40 mm |
| Broj stranica za ispis | 15-17 listova |
| Komplet | 4 x 40 mm |
| Brzina čitanja | 100 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle 406, 15 listova,P4,60l
Šifra artikla:
113658
Na lageru
1,892.73KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 40 mm |
| Broj stranica za ispis | 15-17 listova |
| Komplet | 4 x 40 mm |
| Brzina čitanja | 60 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle 706,5 listova,P7,60l
Šifra artikla:
113626
Na lageru
3,943.19KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 1 x 4,7 mm |
| Broj stranica za ispis | 5 listova |
| Komplet | 1 x 4,7 mm |
| Brzina čitanja | 60 litara |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle 606,5 listova,P6,60l
Šifra artikla:
113625
Na lageru
3,154.55KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 0,8 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 5 listova |
| Komplet | 0,8 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 60 listova |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |