Prikaz 1–12 od 169 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
POS printer EPSON TM-T20IV: USB+SERIAL, PS,BLK
Na stanju
345.43KM Sa PDV-om
SKU:
127755
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Termalni |
| Broj stranica za ispis | Prenosni |
| Komplet | Termalni |
| Brzina čitanja | USB, Ethernet |
| Dimenzije | od 250 mm/s |
| Garancija | DA |
MFP CANON i-SENSYS MF754Cdw II
Na stanju
1,707.17KM Sa PDV-om
SKU:
127629
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 33 str/min (mono), 15 str/min (boja), 27 sekundi po fotografiji formata 10 x 15 cm |
| Garancija | DA |
Štednjak ELECTROLUX LKR64023AW
Na stanju
1,110.94KM Sa PDV-om
SKU:
127568
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Štednjak ELECTROLUX LKR64020BX
Na stanju
1,143.79KM Sa PDV-om
SKU:
127567
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Štednjak ELECTROLUX LKR62001CW
Na stanju
957.62KM Sa PDV-om
SKU:
127566
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Sušilica ELECTROLUX EW6D384AE
Na stanju
1,197.33KM Sa PDV-om
SKU:
127482
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
MFP CANON C1333 imageFORCE bundle
Na stanju
1,929.14KM Sa PDV-om
SKU:
127399
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |
MFP CANON C1333 imageFORCE
Na stanju
1,455.95KM Sa PDV-om
SKU:
127397
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |