Prikaz 13–24 od 172 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
Sušilica ELECTROLUX EW6D384AE
SKU:
127482
Na stanju
1,197.33KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
MFP CANON C1333 imageFORCE bundle
SKU:
127399
Na stanju
1,929.14KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |
MFP CANON C1333 imageFORCE
SKU:
127397
Na stanju
1,455.95KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |
Mašina za veš ELECTROLUX EWZF541BE
SKU:
127366
Na stanju
1,011.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 10 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 10 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
MFP EPSON WorkForce Pro EM-C8100RDWF
SKU:
127246
Na stanju
2,870.22KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 25 str/min (mono), 24 str/min (color) |
| Garancija | DA |
MFP CANON PIXMA TR4756I WH
SKU:
127222
Na stanju
178.43KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 8,8 str/min(mono),4,4 str/min(boja) |
| Garancija | DA |
Switch TP-Link Omada 20-Port Gb Easy Managed 16-Port PoE+ ES220GMP
SKU:
127200
Na stanju
492.80KM Sa PDV-om| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za poslovnu upotrebu – managed |
| Broj stranica za ispis | 20 |
| Komplet | za poslovnu upotrebu – managed |
| Brzina čitanja | 20-Port Gigabit Easy Managed Switch with 16-Port PoE+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Switch TP-Link Omada 10-Port Gb Easy Managed 8-Port PoE+ ES210GMP
SKU:
127199
Na stanju
285.95KM Sa PDV-om| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za naprednu upotrebu – easy Smart |
| Broj stranica za ispis | 10 |
| Komplet | za naprednu upotrebu – easy Smart |
| Brzina čitanja | 10-Port Gigabit Easy Managed Switch with 8-Port PoE+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Switch TP-Link Omada 28-Port Gigabit Smart PoE+ SG2428P
SKU:
127176
Na stanju
838.37KM Sa PDV-om| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za poslovnu upotrebu – managed |
| Broj stranica za ispis | 28-Port Gigabit Smart Switch |
| Komplet | za poslovnu upotrebu – managed |
| Brzina čitanja | 28 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Switch TP-Link Omada 48-Port Gigabit L2+ Managed TL-SG3452XP
SKU:
127187
Na stanju
1,945.66KM Sa PDV-om| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za poslovnu upotrebu – managed |
| Broj stranica za ispis | 52 |
| Komplet | za poslovnu upotrebu – managed |
| Brzina čitanja | 48-Port Gigabit and 4-Port 10GE SFP+ L2+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Switch TP-Link Omada 28-Port Gigabit L2+ Managed SG3428MP
SKU:
127184
Na stanju
1,057.39KM Sa PDV-om| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za poslovnu upotrebu – managed |
| Broj stranica za ispis | 28 |
| Komplet | za poslovnu upotrebu – managed |
| Brzina čitanja | 28-Port Gigabit L2+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |