Prikaz 37–48 od 172 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
Ugradbena pećnica Elelctrolux KODEF70BZ
Na stanju
652.21KM Sa PDV-om
SKU:
125476
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 65 l |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 65 l |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Katalitičko čišćenje |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle ShredMATIC 35090,90 listova,ADF,P4,23l
Na stanju
804.42KM Sa PDV-om
SKU:
119027
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 90 listova |
| Komplet | 4 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 23l |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
MFP HP OfficeJet Pro 9730 AiO
Na stanju
624.85KM Sa PDV-om
SKU:
123784
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP termalni inkjet |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | HP termalni inkjet |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 34 str/min |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOD3F50TX
Na stanju
671.67KM Sa PDV-om
SKU:
125964
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 72 l |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 72 l |
| Brzina čitanja | Crna metalik |
| Dimenzije | Katalitičko čišćenje |
| Garancija | DA |
MFP HP Smart Tank 750
Na stanju
653.97KM Sa PDV-om
SKU:
120447
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 15 str/min (mono), 9 str/min (boja) |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle PaperSafe 23380,15 listova,P4,25l
Na stanju
851.73KM Sa PDV-om
SKU:
119293
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 15 listova |
| Komplet | 4 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 25 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
MFP Epson EcoTank M2170
Na stanju
665.74KM Sa PDV-om
SKU:
122729
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 20 str/min |
| Dimenzije | 20ppm print speeds7, no warm up time, PrecisionCore printhead |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle PaperSafe 23420,10 listova,P5,25l
Na stanju
906.94KM Sa PDV-om
SKU:
119294
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 2 x 15 mm |
| Broj stranica za ispis | 10 listova |
| Komplet | 2 x 15 mm |
| Brzina čitanja | 25 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
MFP HP Smart Tank 790
Na stanju
715.85KM Sa PDV-om
SKU:
122526
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP termalni inkjet |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | HP termalni inkjet |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 15 str/min (mono), 9 str/min (boja) |
| Garancija | DA |