Prikaz 73–84 od 172 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
Ugradbena pećnica Elelctrolux KODEF70BZ
SKU:
125476
Na stanju
652.21KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 65 l |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 65 l |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Katalitičko čišćenje |
| Garancija | DA |
Ugradbena mašina za suđe Electrolux EES47310L
SKU:
125468
Na stanju
967.36KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | D |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | DA |
Štednjak Electrolux LKK660220X
SKU:
125467
Na stanju
1,305.63KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | plin |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Štednjak Electrolux LKR66021MX
SKU:
125464
Na stanju
1,271.56KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Switch DLINK 10-port Gbit PoE DGS-1210-10P/E
SKU:
125404
Na stanju
461.16KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | 8 |
| Broj stranica za ispis | x 10/100/1000 Mb/s PoE port |
| Komplet | 8 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Electrolux EW9F7417WCE
SKU:
125356
Na stanju
1,963.91KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 10 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 10 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
MFP HP Color LaserJet Pro 3303fdw
SKU:
125321
Na stanju
981.55KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 25 str/min(mono i boja) |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R8 Body+LP-E17 KIT
SKU:
125173
Na stanju
3,067.48KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Sušilica Electrolux EW6D295GE
SKU:
125143
Na stanju
1,586.70KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |