Prikaz 13–24 od 329 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Adapteri i Kablovi
HP Docking Station TB4 G4 280W w/ Combo Cable (4J0G4AA)
Na stanju
745.88KM Sa PDV-om
SKU:
121748
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 1 Thunderbolt™4, 1 Kensington, 2x napajan USB 3.2 G1, 2x USB 3.2 G1 |
| Broj stranica za ispis | 1 USB-C, 1x HDMI 2.0, 2x DP 1.4, 1x RJ45, 1 AC Adapter |
| Komplet | 1 Thunderbolt™4, 1 Kensington, 2x napajan USB 3.2 G1, 2x USB 3.2 G1 |
| Brzina čitanja | 0,76 kg |
| Dimenzije | 9,8 cm x 6,8 cm x 9,8 cm |
Anker Prime Docking Station (14-in-1, Triple Display, DisplayLink) Gray
Na stanju
735.35KM Sa PDV-om
SKU:
A83B33A1
ThinkPad Hybrid USB-C with USB-A Dock, USB 3.1 Gen 2, 2x USB 2.0, 1x USB-C, 1x RJ45 GbE, 2x DP, 2x HDMI, 1x Audio, 3Yr
Na stanju
682.70KM Sa PDV-om
SKU:
40AF0135EU
Docking HP Docking Station TB4 G4 120W (4J0A2AA)
Na stanju
678.75KM Sa PDV-om
SKU:
121964
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | https://www.hp.com/emea_africa-en/products/accessories/product-details/2101085588 |
| Broj stranica za ispis | Docking |
| Komplet | https://www.hp.com/emea_africa-en/products/accessories/product-details/2101085588 |
| Brzina čitanja | Front components: 1 x USB-C data/power out, (USB 3.2 Gen 2 10 Gbps Data only) Side components: Right side: 1 x Kensingto |
| Dimenzije | Standard Lock Slot; 2 x USB 3.2 Gen 1 ports – 1 on each side (charging) (5 Gbps) Back components: 2 x USB 3.2 Gen 1 (cha |
| Garancija | 2 internal NIC cards to support 1Gb and 2.5Gb Ethernet; 1 x USB-C DP alt mode port; 1 x Thunderbolt™ 4 port |
Dell Pro Dock WD25 – 2xDP, 1xHDMI, 1x RJ45 2.5GbE, 2x USB-C 3.2 Gen 2, 4x USB-A 3.2 Gen 2, 130W, 3Yr
Na stanju
612.50KM Sa PDV-om
SKU:
210-BRFQ-56
Docking ASUS DC301 3 DISPLAY USB-C DOCK/EU
Na stanju
550.46KM Sa PDV-om
SKU:
127285
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Broj stranica za ispis | 1 x Upstream port for computer side (TYPE C receptacle), 1 x Downstream port for computer side (Type C receptacle), |
| Komplet | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Brzina čitanja | 1 x MIC in port, 1 x Audio out port, 3 x USB 3.0 port up to 10Gbps, 1 x USB 3.0 Charging port, 1 x Smart card reader, |
| Dimenzije | 1 x VGA port, 1 x Standard HDMI port2.0, 1 x 10/100/1000M LAN port, 1 x DC-in jack, 1x Thunderbolt 3.0,2 x Display 1.4 |
| Garancija | 99mmx161.5mmx40.6mm |
Docking ASUS Triple Display USB-C Dock DC300
Na stanju
520.62KM Sa PDV-om
SKU:
125844
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 1 x RJ-45 (Gigabit) port, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A ports (5Gbps), 1 x 3.5mm audio combo jack, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A port (10Gbps/5.0V2.4A), 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C® port (10Gbps/5.0V 3.0A), |
| Broj stranica za ispis | 1x SD card reader, 1x USB 3.2 Gen2 Type-C® port (DP1.4 only), 1x HDMI™ 2.0 port, 1x DisplayPort 1.4 port, 1x Kensington lock, 1x Power button with indicator LED, 1x DC jack (4.5 phi) |
| Komplet | 1 x RJ-45 (Gigabit) port, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A ports (5Gbps), 1 x 3.5mm audio combo jack, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A port (10Gbps/5.0V2.4A), 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C® port (10Gbps/5.0V 3.0A), |
| Brzina čitanja | Windows® 10 or above, Mac OS 13 or later |
| Dimenzije | Dock: 514g±5g, Stand: 95g±5g, |
| Garancija | 160 x 80 x 32 mm |
Docking ASUS DC300 3 DISPLAY USB-C DOCK/EU
Na stanju
505.71KM Sa PDV-om
SKU:
127283
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Broj stranica za ispis | 1 x Upstream port for computer side (TYPE C receptacle), 1 x Downstream port for computer side (Type C receptacle), |
| Komplet | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Brzina čitanja | 1 x MIC in port, 1 x Audio out port, 3 x USB 3.0 port up to 10Gbps, 1 x USB 3.0 Charging port, 1 x Smart card reader, |
| Dimenzije | 1 x VGA port, 1 x Standard HDMI port2.0, 1 x 10/100/1000M LAN port, 1 x DC-in jack, 1x Thunderbolt 3.0,2 x Display 1.4 |
| Garancija | 99mmx161.5mmx40.6mm |
DELL EMC Broadcom 5720 Quad Port 1GbE BASE-T, OCP NIC 3.0Customer Install
Na stanju
500.18KM Sa PDV-om
SKU:
540-BCOS-56
Docking ASUS ROG Bulwark DG300 7-in-1 140W HDMI2.1 4K, 10Gbps
Na stanju
446.04KM Sa PDV-om
SKU:
127281
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Broj stranica za ispis | 1 x Upstream port for computer side (TYPE C receptacle), 1 x Downstream port for computer side (Type C receptacle), |
| Komplet | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Brzina čitanja | 1 x MIC in port, 1 x Audio out port, 3 x USB 3.0 port up to 10Gbps, 1 x USB 3.0 Charging port, 1 x Smart card reader, |
| Dimenzije | 1 x VGA port, 1 x Standard HDMI port2.0, 1 x 10/100/1000M LAN port, 1 x DC-in jack, 1x Thunderbolt 3.0,2 x Display 1.4 |
| Garancija | 99mmx161.5mmx40.6mm |