Prikaz 37–48 od 329 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Adapteri i Kablovi
DOCKING ASUS DC201 DUAL 4K USB-C DOCK
Na stanju
252.11KM Sa PDV-om
SKU:
125846
Docking station, USB-C, 10 portova
Na stanju
224.64KM Sa PDV-om
SKU:
120910
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Brzina interneta: 10/100/1000 Mbps, maksimalna rezolucija: 4K, |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | Brzina interneta: 10/100/1000 Mbps, maksimalna rezolucija: 4K, |
PORT Docking Station Type C, 1 x 4K
Na stanju
223.23KM Sa PDV-om
SKU:
119868
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | USB-C, 3x USB 3.0/2.0/1.1, |
| Broj stranica za ispis | za jedan monitor 1x HDMI, Mini display port/ VGA, 1x ulaz za mikrofon ili slušalice |
| Komplet | USB-C, 3x USB 3.0/2.0/1.1, |
| Brzina čitanja | 1x USB-C (25 cm kabel), |
| Dimenzije | 1x USB-C ulaz za napajanje do 60W |
| Garancija | 137 x 75 x 17 mm |
Docking ASUS DC100 USB-C MINI DOCK/WW//
Na stanju
192.44KM Sa PDV-om
SKU:
127279
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Broj stranica za ispis | 1 x Upstream port for computer side (TYPE C receptacle), 1 x Downstream port for computer side (Type C receptacle), |
| Komplet | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Brzina čitanja | 1 x MIC in port, 1 x Audio out port, 3 x USB 3.0 port up to 10Gbps, 1 x USB 3.0 Charging port, 1 x Smart card reader, |
| Dimenzije | 1 x VGA port, 1 x Standard HDMI port2.0, 1 x 10/100/1000M LAN port, 1 x DC-in jack, 1x Thunderbolt 3.0,2 x Display 1.4 |
| Garancija | 99mmx161.5mmx40.6mm |