Prikaz 409–420 od 910 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Kućanski aparati
Filter za prečišćivač zraka ELECTROLUX EFDCAR6
Na stanju
254.31KM Sa PDV-om
SKU:
126797
| Brend | Electrolux |
|---|
Filter za prečišćivač zraka ELECTROLUX EFDCAR4
Na stanju
186.17KM Sa PDV-om
SKU:
126796
| Brend | Electrolux |
|---|
Napa Electrolux CFG526R
Na stanju
528.09KM Sa PDV-om
SKU:
126791
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 54 cm |
| Dimenzije | Electronic push buttons |
| Garancija | C |
Štapni usisivač ELECTROLUX EP61HB21UV
Na stanju
433.19KM Sa PDV-om
SKU:
126755
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Razina buke: 79 dB(A); Vrijeme punjenja baterije: 4,5 sati |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Boja: Shell White |
| Dimenzije | 2.488 kg |
Štapni usisivač ELECTROLUX ES31CB18GG
Na stanju
288.38KM Sa PDV-om
SKU:
126754
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Boja: Granit siva; Razina buke 79 dB(A) |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Vrijeme punjenja baterije: 4,5 sati |
| Dimenzije | 2.65 kg |
Usisivač ELECTROLUX EB61C2DBP, sa vrećicom
Na stanju
300.55KM Sa PDV-om
SKU:
126753
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 232 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Razina buke cijelog usisivača 73 dB(A) |
| Dimenzije | Dužina kabla 9m |
| Garancija | 6.77 kg |
Usisivač ELECTROLUX EPF63EB-S PowerForce, sa vrećicom
Na stanju
262.83KM Sa PDV-om
SKU:
126745
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 251 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Razina buke cijelog usisivača 76 dB(A) |
| Dimenzije | Dužina kabla 6 m |
| Garancija | 5.98 kg |
Prečišćivač zraka ELECTROLUX EPO60771UG 600 XL
Na stanju
905.00KM Sa PDV-om
SKU:
126744
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 145m2 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 145m2 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 750x315x315 |
| Garancija | DA |
Prečišćivač zraka ELECTROLUX EPO60571UG 600
Na stanju
819.82KM Sa PDV-om
SKU:
126743
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 108m2 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 108m2 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 590x315x315 |
| Garancija | DA |