Prikaz 841–852 od 945 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Kućanski aparati
Filter za usisivače Electrolux EFH12W
Na stanju
37.73KM Sa PDV-om
SKU:
120637
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | EFH12W S-bag higijenski filter za usisavače |
| Komplet | EFH12W S-bag higijenski filter za usisavače |
Ugradbena ploča ELECTROLUX LHR3233CK
Na stanju
413.71KM Sa PDV-om
SKU:
120634
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 2 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Na dodir |
Ugradbena pećnica Electrolux EOE7P31X
Na stanju
1,243.57KM Sa PDV-om
SKU:
119628
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | inox |
| Garancija | DA |
Usisivač Electrolux EUOC94DB, sa vrećicom
Na stanju
495.24KM Sa PDV-om
SKU:
119339
Kuhinjska napa Electrolux LFG716X
Na stanju
669.24KM Sa PDV-om
SKU:
119210
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 54 cm |
| Dimenzije | Boja nehrđajućeg čelika |
| Garancija | 70 |
Ugradbena ploča Electrolux EHF6342XOK
Na stanju
618.14KM Sa PDV-om
SKU:
119211
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 6 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Kontrole na dodir |
Strugač ploče E6HUE102
Na stanju
24.34KM Sa PDV-om
SKU:
118896
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 43x10x130 mm |
| Komplet | 43x10x130 mm |
Ugradbeni hladnjak Electrolux LNT3LF14S
Na stanju
1,331.17KM Sa PDV-om
SKU:
118713
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Potpuno integrisan |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | 131 cm do 160 cm |
| Garancija | 57 l |
Ugradbena pećnica Electrolux KODEH70X, Steambake
Na stanju
1,047.67KM Sa PDV-om
SKU:
118711
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dvoslojna |