Prikaz 829–840 od 945 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Kućanski aparati
Aparat za kafu DELONGHI Stilosa EC260.BK
Na stanju
337.66KM Sa PDV-om
SKU:
121758
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Podesivi Cappuccino sistem |
| Garancija | 205 x 343 x 285 |
Aparat za kafu DELONGHI Magnifica Evo ECAM290.61.SB
Na stanju
1,254.83KM Sa PDV-om
SKU:
121756
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8l |
| Dimenzije | 14 |
| Garancija | Srebrno-crna |
Prečišćivač Zraka LEVOIT LV-H133 crni
Na stanju
517.14KM Sa PDV-om
SKU:
121547
| Brend | LEVOIT |
|---|---|
| Boja | https://www.levoit.com/allproducts/lv-h133-hepa-air-purifier-for-large-room |
| Broj stranica za ispis | 235CFM/400m3/h |
| Komplet | https://www.levoit.com/allproducts/lv-h133-hepa-air-purifier-for-large-room |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | 31.8 x 31.8 x 60 cm |
Kuhinjska napa Electrolux LFP326AB
Na stanju
368.69KM Sa PDV-om
SKU:
121563
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | C |
Kuhinjska napa Electrolux LFP326S
Na stanju
323.67KM Sa PDV-om
SKU:
121259
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | C |
Ugradbena ploča ELECTROLUX EHF6232FOK
Na stanju
630.31KM Sa PDV-om
SKU:
120974
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 3 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Upravljanje na dodir |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF4P74X
Na stanju
1,013.60KM Sa PDV-om
SKU:
120970
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | Troslojna |
Filter za napu Electrolux ECFB03
Na stanju
36.50KM Sa PDV-om
SKU:
120736
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugljeni filter za nape, Širina 125 mm, Dubina 42 mm |
| Komplet | Ugljeni filter za nape, Širina 125 mm, Dubina 42 mm |