Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Laptopi
Laptop ASUS Expertbook B5404CVA-WB51C0 14″TOUCH/U5/8G/s512/BLK/3Y
Na stanju
2,546.70KM Sa PDV-om
SKU:
125091
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, LED Backlit, 300nits, Touch screen |
| Broj stranica za ispis | Intel Core 5 |
| Komplet | WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, LED Backlit, 300nits, Touch screen |
| Brzina čitanja | Processor 120U 1.4 GHz (12MB Cache, up to 5.0 GHz, 10 Cores), Intel AI Boost NPU |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 8 GB |
HP ProBook 14 G1iR /C7/24/1TB14″FHD, Core 7 150U 1.8/5.4GHz24GB DDR5, 1TB SSD, W11Pro, BL KB
Na stanju
2,567.89KM Sa PDV-om
SKU:
C86PHET
ACER NITRO ANV15-41-R37815,6″165HZ, AMD Ryze R5-7535HS32GB DDR5, 512GB SSD, RTX4050 6GB
Na stanju
2,567.89KM Sa PDV-om
SKU:
NH.QSGEX.009
HP EB6G1i14 U7 255U 14 16GB/5114″ FHD, U7 255U 1.7/5.2GHz16GB DDR5, 512GB, W11Pro, Backlit KB
Na stanju
2,640.69KM Sa PDV-om
SKU:
AD3A1ET
Laptop HP ProBook 4 G1i 16 U5/32G/1T/V4/DOS (C7GE5ET)
Na stanju
2,699.57KM Sa PDV-om
SKU:
127299
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Dijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 5 |
| Komplet | Dijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB |
| Brzina čitanja | 225H (up to 2.5 GHz LP E-core Max Turbo frequency, up to 4.2 GHz E-core Max Turbo frequency, up to 4.9 GHz P-core MaxTurbo frequency,18 MB L3 cache, 4 P-cores, 2 LP E-cores and 8 E-cores,14 threads) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5-5600 MT/s od 32 GB (2 x 16 GB), 2 SODIMM |
HP Victus 15-fb3028nn15.6 FHD, Ryzen 5 240 4.3/5.024GB DDR5, 512GB SSD, RTX 5050 8GB
Na stanju
2,740.61KM Sa PDV-om
SKU:
C28LNEA
HP EliteBook 8 14 G1i U7/16/5114″ FHD, U7 255U 1.7/5.2GHz16GB DDR5, 512GB, W11Pro, Backlit KB
Na stanju
2,776.29KM Sa PDV-om
SKU:
C15A7ET
ASUS VivoBook S M3407KA-SF028W14″/AI 7 350/16GB/1TB/Win11 HRuksak
Na stanju
2,783.43KM Sa PDV-om
SKU:
90NB16P1-M00130
Acer Swift Go 16 OLED16″OLED/Ultra 7 155U/16GB/1TBWin 11 Home
Na stanju
2,810.61KM Sa PDV-om
SKU:
NX.KWNEX.001