Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Laptopi
ASUS Vivobook 16 V3607VU-RP201 Intel Core 5 201H, 16GB, 1TB 4050 6GB, 16″ WUXGA AG 144Hz
Na stanju
2,312.39KM Sa PDV-om
SKU:
V3607VU-RP201
Laptop ASUS Expertbook B5 B5604CVA-WB51C1X 16″FHD+ 60Hz IC5-120U 10C/12T 16GB DDR5 s512GB BACKLIT 3Y
Na stanju
2,376.84KM Sa PDV-om
SKU:
125287
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WUXGA (1920 x 1200) 16:10, 60Hz, Anti-glare display |
| Broj stranica za ispis | Intel Core 5 |
| Komplet | WUXGA (1920 x 1200) 16:10, 60Hz, Anti-glare display |
| Brzina čitanja | 120U 1.4 GHz (12MB Cache, up to 5.0 GHz, 10 Cores) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5 SO-DIMM, 2x DDR5 SO-DIMM slots |
Acer Nitro V 15 AI R5/16/512/315.6 FHD, AMD Ryzen 5 7640HS16GB DDR5, RTX 3050 6GB, BL KB, WiFi6+BT
Na stanju
2,383.76KM Sa PDV-om
SKU:
NH.QV5EX.001
Acer Swift Go SFG14-01-X8BW14,5″WUXGA/X1P-64-100/16GB/1TBWin 11 Home
Na stanju
2,396.89KM Sa PDV-om
SKU:
NX.KYXEX.00A
HP EB8G1i14 U7 255U 14 16GB/1T14″ FHD, U7 255U 1.7/5.2GHz16GB DDR5, 1TB, Backlit KB
Na stanju
2,405.17KM Sa PDV-om
SKU:
D06STES
HP EB8G1i16 U7 255U 16 16GB/1T16″ FHD, U7 255U 1.7/5.2GHz16GB DDR5, 1TB, Backlit KB
Na stanju
2,405.17KM Sa PDV-om
SKU:
D06SWES
Laptop ASUS ExpertBook B3 B3604CMA-WB73C0 16″FHD+60Hz U7-155H 16C/22T 16GB s512GB BACKLIT BLK 3Y
Na stanju
2,425.37KM Sa PDV-om
SKU:
125285
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | , WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, Wide view |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | , WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, Wide view |
| Brzina čitanja | Processor 155H 1.4 GHz (24MB Cache, up to 4.8 GHz, 16 Cores); Intel AI Boost NPU |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 16 GB |
Laptop HP ProBook 4 G1a 16 R7/24G/1T/FreeDOS (CT9M1ET)
Na stanju
2,426.58KM Sa PDV-om
SKU:
127683
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 7 |
| Komplet | diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Brzina čitanja | 250 (up to 5.1 GHz max boost clock,16 MB L3 cache, 8 cores,16 threads) with AMD Radeon™ Graphics and AMD Ryzen™ AI (16NPU TOPS |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5-5600 MT/s; (Transferrates up to 5600 MT/s.), 1 x 24 GB, 2 SODIMM |
Acer Travelmate TMP216-51-G2-T16” FHD, Core5 120 1.4/5.0GHz16GB DDR5, 512GB SSD, Win11Pro, Backlit
Na stanju
2,539.34KM Sa PDV-om
SKU:
NX.B9GEX.003