Prikaz 1873–1884 od 1917 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
MFP Epson EcoTank L15150
Na stanju
2,286.12KM Sa PDV-om
SKU:
119325
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | do 40 str/min |
| Dimenzije | 32 Stranica/min Monokrom (obični papir), 22 Stranica/min Colour (obični papir) |
| Garancija | DA |
MFP CANON imageRunner 2425 Bundle
Na stanju
2,305.25KM Sa PDV-om
SKU:
122719
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Shredder Dahle 606,5 listova,P6,60l
Na stanju
3,154.55KM Sa PDV-om
SKU:
113625
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 0,8 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 5 listova |
| Komplet | 0,8 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 60 listova |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Ručni Trimmer Dahle 450, 1500mm, A0+
Na stanju
3,312.28KM Sa PDV-om
SKU:
113578
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A0 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | A0 |
| Brzina čitanja | Podržava materijal 55-250 g/m2 |
MFP CANON imageRunner 1643iF v2
Na stanju
2,547.91KM Sa PDV-om
SKU:
121192
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i faksiranje |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i faksiranje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 50 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Printer EPSON SureColor SC-P900
Na stanju
2,625.27KM Sa PDV-om
SKU:
125839
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | USB, Ethernet, Wi-Fi direct |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 120 listova standard |
Shredder Dahle 510L plus,17 listova,P5,100l
Na stanju
3,470.01KM Sa PDV-om
SKU:
113902
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 2 x 15 mm |
| Broj stranica za ispis | 17-19 listova |
| Komplet | 2 x 15 mm |
| Brzina čitanja | 100 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Printer HP Color LaserJet Pro CP5225n A3
Na stanju
2,675.30KM Sa PDV-om
SKU:
108972
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 20 str/min |
| Garancija | Mreža |
Ploter EPSON SureColor SC-T5100
Na stanju
2,700.64KM Sa PDV-om
SKU:
114755
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | printer |
| Broj stranica za ispis | GIS/CAD |
| Komplet | printer |
| Brzina čitanja | A0 |
| Dimenzije | , 36″ = A0 = 914 mm |
| Garancija | , USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
MFP BROTHER MFC-L9570CDW
Na stanju
2,744.04KM Sa PDV-om
SKU:
125202
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje, skeniranje i faks |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | do 31 str/min |
Giljotina Dahle 846, 430mm, A3, 600 listova
Na stanju
3,675.06KM Sa PDV-om
SKU:
113620
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 430 mm |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | 430 mm |
| Brzina čitanja | 600 listova |
| Dimenzije | Ne |