Prikaz 1861–1872 od 1917 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
Printer EPSON EcoTank L11160
Na stanju
1,877.89KM Sa PDV-om
SKU:
127002
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 32 str/min (mono), 32 str/min (boja) |
| Garancija | DA |
MFP CANON C1333 imageFORCE bundle
Na stanju
1,929.14KM Sa PDV-om
SKU:
127399
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |
MFP HP LASERJET M443 NDA
Na stanju
1,995.86KM Sa PDV-om
SKU:
118582
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | do 30 str/min |
| Dimenzije | USB, mreža |
| Garancija | do 1200 x 1200 dpi |
Ploter EPSON SureColor SC-T3100N
Na stanju
2,008.52KM Sa PDV-om
SKU:
114766
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | printer |
| Broj stranica za ispis | GIS/CAD |
| Komplet | printer |
| Brzina čitanja | A1 |
| Dimenzije | , 24” = A1 = 610mm |
| Garancija | , USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
Shredder Dahle 410,15 listova,P4, 100l
Na stanju
2,839.10KM Sa PDV-om
SKU:
113901
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 40 mm |
| Broj stranica za ispis | 15-17 listova |
| Komplet | 4 x 40 mm |
| Brzina čitanja | 100 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
MFP CANON imageRunner 2425
Na stanju
2,244.59KM Sa PDV-om
SKU:
118432
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |