Prikaz svih 9 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
2.0
Zvučnik SAMSUNG HW-LS60D Music Frame Dolby Atmos
SKU:
127375
Na stanju
1,095.04KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 2.0 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 2.0 |
| Brzina čitanja | Žičani priključak |
| Dimenzije | 18W |
| Garancija | 353 x 143,4 x 364,85 mm |
Soundbar SAMSUNG HW-B400F 2.0 ch
SKU:
127371
Na stanju
416.31KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 2.0 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 2.0 |
| Brzina čitanja | Žičani priključak |
| Dimenzije | 20W |
| Garancija | 641 x 107 x 66,5 mm |
Zvučnik Genius SP-U125 USB sivi
SKU:
124647
Na stanju
24.89KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 2.0 |
| Broj stranica za ispis | 3,5 mm + USB |
| Komplet | 2.0 |
| Brzina čitanja | Siva |
| Dimenzije | plastika |
| Garancija | 150 Hz – 20 kHz |
Zvučmik Genius SP-U125 USB sivi
SKU:
124646
Na stanju
24.89KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 2.0 |
| Broj stranica za ispis | 3,5 mm |
| Komplet | 2.0 |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | plastika |
| Garancija | 150 Hz – 20 kHz |
ZVUČNIK HAMA SONIC LS-208
SKU:
118382
Na stanju
43.25KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 2.0 |
| Broj stranica za ispis | 3,5 mm |
| Komplet | 2.0 |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 100 – 20000 Hz |
ZVUČNIK HAMA SONIC MOBIL 183
SKU:
115138
Na stanju
17.04KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 2.0 |
| Broj stranica za ispis | 3,5 mm |
| Komplet | 2.0 |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 120 – 20000 Hz |