Prikaz svih 11 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
3,5 mm
Zvučnici Genius SW-2.1 350
SKU:
121597
Na stanju
142.83KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Drvena |
| Garancija | Niskotonac 40Hz-160Hz |
Zvučnici Genius SW-G2.1 300
SKU:
121596
Na stanju
96.96KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | drvo |
| Garancija | Niskotonac: 40Hz-180Hz |
Zvučnik BT HAMA Drum Mobile, crveni 3,5w
SKU:
120583
Na stanju
41.93KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | BT |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crvena |
| Garancija | 1x 3,5mm 1x micro USB |
Zvučnik BT HAMA Drum Mobile, tamno zeleni 3,5w
SKU:
120582
Na stanju
41.93KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | BT |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Tamno zelena |
| Garancija | 1x 3,5mm 1x micro USB |
Zvučnik BT HAMA Drum Mobile, tamno plavi 3,5w
SKU:
120579
Na stanju
41.93KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | BT |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Tamno plava |
| Garancija | 1x 3,5mm 1x micro USB |
Zvučnik BT HAMA Drum Mobile, zeleni 3,5w
SKU:
119950
Na stanju
41.93KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | BT |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | zelena |
| Garancija | 1x 3,5mm 1x micro USB |
Zvučnik BT HAMA Drum Mobile, bluetooth, plavi 3,5w
SKU:
119940
Na stanju
41.93KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | BT |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Plava |
| Garancija | 1x 3,5mm 1x micro USB |
Zvučnici GENIUS SP-HF 1800A II 50″ 2.0
SKU:
118897
Na stanju
235.87KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | drvo |
| Garancija | 20Hz-20KHz |
ZVUČNIK HAMA SONIC LS-206
SKU:
118381
Na stanju
28.83KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | +USB 3.0 |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 3,5mm+USB 3.0 |
ZVUČNIK HAMA SONIC MOBIL 185
SKU:
118380
Na stanju
20.97KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 3 W |
| Garancija | 7 x 7 x 7 cm |
ZVUČNICI GENIUS SP-HF 1800A
SKU:
103334
Na stanju
187.39KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | drvo |
| Garancija | 20 Hz ~ 20 KHz |