Prikaz 37–48 od 53 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
A4
Printer XEROX® VersaLink™ B400DN
SKU:
113789
Na stanju
1,324.63KM Sa PDV-om| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 50 str/min |
| Dimenzije | 45 str |
| Garancija | , USB 3.0, NFC |
Printer XEROX Phaser 3020BI wi/fi
SKU:
113785
Na stanju
228.38KM Sa PDV-om| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 20 str/min |
| Dimenzije | 20 str |
| Garancija | Ne |
Giljotina Dahle 564, laser, 360mm, A4, 50 listova
SKU:
113598
Na stanju
1,182.97KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | 50 listova |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | laser |
Giljotina Dahle 560, 340mm, A4, 25 listova
SKU:
113595
Na stanju
370.66KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | 25 listova |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | Ne |
Giljotina Dahle 533, 340mm, A4, 15 listova
SKU:
113593
Na stanju
236.60KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | 15 listova |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | Ne |
Giljotina Dahle 502, 320mm, A4, 8 listova
SKU:
113590
Na stanju
126.18KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | 8 listova |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | Ne |
Ručni Trimmer Dahle 550, 360mm, A4, 20 listova
SKU:
113583
Na stanju
233.44KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | 20 listova |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | Ne |
Ručni Trimmer Dahle 507, 320mm, A4, 8 listova
SKU:
113581
Na stanju
102.52KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | 8 listova |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | Ne |
Papir EPSON Glossy A4, 50l, 200g/m2
SKU:
111597
Na stanju
40.82KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | Glossy |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | 50 listova |
| Dimenzije | 160g/m2 – 200g/m2 |
Papir EPSON Ultra Glossy A4, 15l, 300g/m2
SKU:
109910
Na stanju
78.38KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | Ultra Glossy |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | 15 listova |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Papir EPSON Glossy A4, 15l, 255g/m2
SKU:
108976
Na stanju
48.99KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | Glossy |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | 15 listova |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Matrični Printer EPSON LQ-350
SKU:
107140
Na stanju
643.14KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | USB |
| Dimenzije | , Paralelno i Serijsko |
| Garancija | HighSpeed-Draft: 10 cpi: 347 Znakova/s |