Prikaz 1–12 od 74 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ugradbena
Napa Electrolux LFG235S
SKU:
127055
Na stanju
293.25KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 52 cm |
| Dimenzije | Mehanički klizač |
| Garancija | C |
Kuhinjska napa Electrolux LFP326S
SKU:
121259
Na stanju
323.67KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | C |
Kuhinjska napa Electrolux LFP326AB
SKU:
121563
Na stanju
368.69KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | C |
Kuhinjska napa Electrolux LFP326F, 60 cm
SKU:
124335
Na stanju
386.95KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehanička dugmad |
| Garancija | C |
Ugradbena ploča ELECTROLUX LHR3233CK
SKU:
120634
Na stanju
413.71KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 2 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Na dodir |
Ugradbena ploča Electrolux EHF6240IOK
SKU:
123898
Na stanju
413.71KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | x560x490 |
Ugradbena ploča Electrolux EGC3322NVK
SKU:
117943
Na stanju
419.80KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | plin |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 2 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Tipke |
Ugradbena ploča Electrolux EHF6241FOK
SKU:
117945
Na stanju
461.16KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Kontrole na dodir |
Ugradbena pećnica Electrolux LOH3H00BK
SKU:
126281
Na stanju
461.16KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 594 x 560 x 598 mm ( za ugradnju 560 x 550 x 590 mm) |
Ugradbena pećnica Electrolux EOH3C00BX
SKU:
122110
Na stanju
511.06KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | Dvoslojna |
Napa Electrolux CFG526R
SKU:
126791
Na stanju
528.09KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 54 cm |
| Dimenzije | Electronic push buttons |
| Garancija | C |
Električna pećnica Electrolux EOH3H00BX
SKU:
122365
Na stanju
535.39KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | DA |