Prikaz 13–24 od 53 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
veliki (iznad 10 cm)
Miš Genius NX-7000 WL crvena
SKU:
121592
Na stanju
19.66KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BluEye |
| Dimenzije | 1000dpi |
| Garancija | Crvena |
Miš Genius NX-7000 WL bijeli
SKU:
121591
Na stanju
19.66KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BluEye |
| Dimenzije | 1000dpi |
| Garancija | Bijela |
Miš HP bežični 235 Slim (4E407AA)
SKU:
121407
Na stanju
43.16KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1000 DPI – 1600 DPI (Default value: 1200 DPI) |
| Dimenzije | 3 |
| Garancija | 1 x AA battery |
Miš wireless gaming HAMA “Reaper 700 Unleashed”
SKU:
120888
Na stanju
90.41KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Omron |
| Dimenzije | 3325 |
| Garancija | 9 |
MIŠ GENIUS NX-7000 WL, PLAVI
SKU:
120861
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BlueEye |
| Dimenzije | 1200 dpi |
| Garancija | Plava |
MIŠ GENIUS NX-7000 WL, CRVENI
SKU:
120860
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BlueEye |
| Dimenzije | 1200 dpi |
| Garancija | Crvena |
MIŠ GENIUS NX-7000 WL CRNI
SKU:
120859
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BlueEye |
| Dimenzije | 1200 dpi |
| Garancija | crna |
Miš Genius Scorpion Spear, USB
SKU:
120844
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 2000 DPI |
| Dimenzije | 6 |
| Garancija | 12 |
Miš Genius DX-150X USB crveni
SKU:
120843
Na stanju
15.72KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1000 dpi |
| Dimenzije | 3 |
| Garancija | 12 |
Miš Genius NX-7015 sivi
SKU:
120842
Na stanju
30.14KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1600 DPI |
| Dimenzije | 3 |
Miš Genius NX-7015 roza
SKU:
120841
Na stanju
30.14KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1600 DPI |
| Dimenzije | 3 |
Miš Genius NX-7005 crvena
SKU:
120840
Na stanju
23.59KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BlueEye |
| Dimenzije | 1200 dpi |
| Garancija | Crvena |