Prikaz 25–36 od 53 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
veliki (iznad 10 cm)
Miš gaming HAMA Reaper 400
SKU:
119958
Na stanju
27.52KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | Omron, 1 ms |
| Garancija | 8 |
Miš PORT WL USB-A plavi
SKU:
125226
Na stanju
27.52KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | optičko |
| Dimenzije | 1600 DPI |
| Garancija | Plavi |
Miš Port Office Pro Silent Wired – crni
SKU:
118917
Na stanju
30.14KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1200, 1600, 2400, 3600 dpi |
| Garancija | crna |
Miš Genius NX-7015 WL CHOCOLATE
SKU:
120211
Na stanju
30.14KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1600 DPI |
| Dimenzije | 3 |
Miš Genius NX-7015 WL Iron Gray
SKU:
120214
Na stanju
30.14KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1600 DPI |
| Dimenzije | 3 |
Miš Genius NX-7015 roza
SKU:
120841
Na stanju
30.14KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1600 DPI |
| Dimenzije | 3 |
Miš Genius NX-7015 sivi
SKU:
120842
Na stanju
30.14KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1600 DPI |
| Dimenzije | 3 |
Miš ASUS MW202 Silent Wireless Mouse, tihi, bežični, zlatni
SKU:
120416
Na stanju
36.20KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 4000 DPI |
| Garancija | Zlatni |
Miš ASUS WT425, bežični, crveni
SKU:
119073
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 1600 DPI |
| Garancija | crveni |
Miš ASUS WT465, bežični, bijeli
SKU:
119639
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | 106 x 75,6 x 39,5 mm |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | lijevi + desni klik, kotačić, bočne tipke za naprijed i natrag |
Miš Asus WT425, bežični, crni
SKU:
116799
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000dpi do 1600dpi |
| Garancija | crna |
Miš ASUS MW202 Silent Wireless Mouse, bežični, tamno plavi
SKU:
120032
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 4000 DPI |
| Garancija | Tamno plava |