Prikaz 145–156 od 207 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Genius
ZVUČNICI GENIUS SP-Q160 USB CRVENI
SKU:
117202
Na stanju
24.89KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | USB |
| Broj stranica za ispis | USB i 3,5mm jack |
| Komplet | USB |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crvena |
| Garancija | 2 x 3W RMS |
ZVUČNICI GENIUS SP-Q160 USB SIVA
SKU:
117201
Na stanju
20.97KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | USB |
| Broj stranica za ispis | USB i 3,5mm jack |
| Komplet | USB |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | 2 x 3W RMS |
SLUŠALICE S MIKROFONOM GENIUS HS-G600V
SKU:
116564
Na stanju
47.50KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Mikrofon: 100~10000Hz (at 1KHz ±6dB) slušalke: 20~20KHz (at 1KHz Output S.P.L ±10dB) |
| Garancija | 320 g |
MIŠ GENIUS NX-7000 WL, PLAVI
SKU:
116563
Na stanju
20.31KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | bežična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | bežična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | BlueEye |
| Garancija | 3 |
MIŠ GENIUS NX-7000 WL, BIJELI
SKU:
116562
Na stanju
20.31KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | bežična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | bežična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | BlueEye |
| Garancija | 3 |
SLUŠALICE GENIUS HS-M505X + mic
SKU:
115794
Na stanju
14.74KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | 12 |