Prikaz 73–84 od 207 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Genius
TASTATURA GENIUS LM 100
SKU:
110921
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 306 x 155 x 20 mm |
Miš bežični Genius NX-8000S crni
SKU:
120834
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BlueEye |
| Dimenzije | 1600 DPI |
| Garancija | crna |
Miš Genius Scorpion Spear, USB
SKU:
120844
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 2000 DPI |
| Dimenzije | 6 |
| Garancija | 12 |
MIŠ GENIUS NX-7000 WL CRNI
SKU:
120859
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BlueEye |
| Dimenzije | 1200 dpi |
| Garancija | crna |
MIŠ GENIUS NX-7000 WL, CRVENI
SKU:
120860
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BlueEye |
| Dimenzije | 1200 dpi |
| Garancija | Crvena |
MIŠ GENIUS NX-7000 WL, PLAVI
SKU:
120861
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BlueEye |
| Dimenzije | 1200 dpi |
| Garancija | Plava |
Zvučnik Genius SP-Q180 USB crveni
SKU:
123682
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | CRVENA |
| Broj stranica za ispis | 6 W (3 W x 2) |
| Komplet | CRVENA |
| Brzina čitanja | 150 HZ – 20 KHZ |
| Dimenzije | 72 x 112 x 64 mm (2.83 x 4.41 x 2.52 inches) |
| Garancija | SP-Q180Multi-language quick guide |
Zvučnik Genius SP-Q180 USB plavi 2.0, 6 W, 3.5 mm jack, USB power
SKU:
123684
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|
Genius HS-100U slušalice, za jedno uho
SKU:
31710027400
Na stanju
22.54KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Garancija | 12m |