Prikaz 289–300 od 809 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
HP
Laptop HP Elitebook 8 G1i 14 U5/16G/512G/W11p (AD4H1ET)
Na stanju
2,893.69KM Sa PDV-om
SKU:
126661
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 14″ diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 5 |
| Komplet | 14″ diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Brzina čitanja | 225U (do 4,8 GHz s tehnologijom Intel® Turbo Boost, predmemorija od 12 MB L3 , 12 jezgri, 14 niti) |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | (1x16GB) DDR5 5600 SODIMM, 2 SODIMM |
Docking HP Thunderbolt 4 Ultra 280W G6 (AW5M5UT)
Na stanju
909.98KM Sa PDV-om
SKU:
126662
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 1x USB-C (Thunderbolt 4)1x USB-C 3.1/3.2 Gen 2 / Supports 15 W Power Delivery3x USB-A 3.1/3.2 Gen 22x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 |
| Broj stranica za ispis | 1x HDMI 2.1, 2x DisplayPort 1.4, 1x RJ45 (2.5 GbE) |
| Komplet | 1x USB-C (Thunderbolt 4)1x USB-C 3.1/3.2 Gen 2 / Supports 15 W Power Delivery3x USB-A 3.1/3.2 Gen 22x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 |
| Brzina čitanja | Resolution up to 8K |
| Dimenzije | 4 Displays Supported:5120 x 2880 at 60 Hz (Single)3840 x 2160 at 60 Hz (Dual)2560 x 1440 at 60 Hz (Triple)3840 x 2160 at 60 Hz (Quad) |
| Garancija | 12.1 x 12.1 x 4.95 cm |
Računar HP 290 G9 i3/8G/512G/DOS (B70SMAT)
Na stanju
1,241.89KM Sa PDV-om
SKU:
126613
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | -13100 (do 4,5 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 12 MB L3 predmemorije, 4 jezgre, 8 niti) |
| Broj stranica za ispis | FreeDOS |
| Komplet | -13100 (do 4,5 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 12 MB L3 predmemorije, 4 jezgre, 8 niti) |
| Brzina čitanja | 8 GB |
| Dimenzije | DDR4-3200 MHz RAM (1 x 8 GB) |
| Garancija | PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
Računar HP 800 SFF G9 i5/16G/512G/Win11pro (7E5C9AV)
Na stanju
2,486.25KM Sa PDV-om
SKU:
126561
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | -14500 (up to 5.0 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads) |
| Broj stranica za ispis | Windows 11 Pro |
| Komplet | -14500 (up to 5.0 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads) |
| Brzina čitanja | 16 GB |
| Dimenzije | (1 x 16GB DDR5-4800 SDRAM), 4 DIMM |
| Garancija | -2280 PCIe NVMe Value SSD |
Računar HP 240 G10 AiO i3/8GB/512GB/DOS (9M9G1AT)
Na stanju
1,616.07KM Sa PDV-om
SKU:
126468
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, three-sided micro-edge, anti-glare, 250 nits, 72% NTSC |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i3 |
| Komplet | diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, three-sided micro-edge, anti-glare, 250 nits, 72% NTSC |
| Brzina čitanja | N300 (up to 3.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 6 MB L3 cache, 8 cores, 8 threads) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR4-3200 MHz RAM (1 x 8 GB), 2 SODIMM |
Toner HP 213A Black
Na stanju
395.77KM Sa PDV-om
SKU:
126452
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 3500 stranica |
| Komplet | 3500 stranica |