Prikaz 145–156 od 364 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Samsung
27” WQHD Odyssey Gaming G55C165Hz,1ms,300cd,HDMI,DP,HDR10,VESA 75×75,Tilt,Crna boja
Na stanju
628.06KM Sa PDV-om
SKU:
LS27CG552EUXEN
34″ UWQHD Ravni Monitor S50GCVA,300cd,5ms,3.440×1.440,100Hz21:9,DP,HDMIx2,Tilt,VESA 100×100,Crna
Na stanju
628.06KM Sa PDV-om
SKU:
LS34C500GAUXEN
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Memorija | AMD Freesync |
| Garancija | 24m |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 43″ U7022F
Na stanju
563.80KM Sa PDV-om
SKU:
127122
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 108 cm (43”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 108 cm (43”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
Soundbar SAMSUNG HW-B750F 5.1 ch
Na stanju
819.93KM Sa PDV-om
SKU:
127374
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 5.1 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 5.1 |
| Brzina čitanja | Bežični priključak |
| Dimenzije | 29W |
| Garancija | 1030 x 105 x 59,4 mm, 184 x 295 x 343 mm |
Samsung SSD 990 EVO PLUS 1TBNVMe M.2,PCIe 4.0 x47250MB/s read,6300MB/s write
Na stanju
584.06KM Sa PDV-om
SKU:
MZ-V9S1T0BW