Prikaz 169–180 od 257 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Zamrzivač Electrolux LUT1NE32X Ladičar
Na stanju
1,303.20KM Sa PDV-om
SKU:
124204
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | siva + antifinger inox izgled |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 131 cm do 160 cm |
| Garancija | 1550x595x668 |
Pegla Electrolux E5SI2-6OG
Na stanju
42.59KM Sa PDV-om
SKU:
123904
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Snaga 2800 WKontinuirana para 26 g/minDodatni udar pare: 110 g/min GLISSIUM™ 80 |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | Snaga 2800 WKontinuirana para 26 g/minDodatni udar pare: 110 g/min GLISSIUM™ 80 |
| Brzina čitanja | 2800W |
| Dimenzije | Pegla |
Blender Electrolux E3SB1-4ST
Na stanju
97.34KM Sa PDV-om
SKU:
123903
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Boja nehrđajućeg čelika |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | Boja nehrđajućeg čelika |
| Brzina čitanja | 300W |
| Dimenzije | Blender |
Štapni usisivač Electrolux ES31CB18SH
Na stanju
296.89KM Sa PDV-om
SKU:
123900
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Litijske baterije: Snažna litijska baterija pruža vam više snage tijekom duljeg vremena. |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Glava četke odvaja se brzo i bez poteškoća: Jednostavnim pritiskom na gumb, glava četke se odvaja. |
| Dimenzije | 2.65KG |
Ugradbena ploča Electrolux EHF6240IOK
Na stanju
413.71KM Sa PDV-om
SKU:
123898
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | x560x490 |
Ugradbeni podpultni frižider Electrolux LXB2AE82S
Na stanju
849.33KM Sa PDV-om
SKU:
123895
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Potpuno integrisan |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Potpuno integrisan |
| Brzina čitanja | do 99 cm |
| Dimenzije | do 100 l |
| Garancija | 819x560x547 |
Ugradbena ploča Electrolux EHF46547XK
Na stanju
734.94KM Sa PDV-om
SKU:
123783
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 38x560x490 |