Prikaz 8089–8100 od 9485 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Tinta CANON PGI-2500M XL
SKU:
109060
Na stanju
77.19KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | magenta |
| Broj stranica za ispis | 19,3 ml |
| Komplet | magenta |
Tinta CANON PGI-2500C XL
SKU:
109059
Na stanju
77.19KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | MAXIFY MB5050, MB5150, MB5155, MB5350, MB5450, MB5455, iB4050, iB4150 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | 19,3ml, XL |
Tinta CANON PGI-1500B XL
SKU:
109057
Na stanju
86.10KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | MAXIFY MB2050, MB2350, MB2155, MB2750, MB2755, MB2150 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | 34,7ml, 1200str |
Tinta CANON PGI-1500Y XL
SKU:
109056
Na stanju
53.45KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | yellow |
| Broj stranica za ispis | 12 ml |
| Komplet | yellow |
Tinta CANON PGI-1500M XL
SKU:
109055
Na stanju
53.45KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | magenta |
| Broj stranica za ispis | MAXIFY MB2050/MB2350/MB2150/MB2750/MB2155/MB2755 |
| Komplet | magenta |
| Brzina čitanja | 12ml, 780str |
Tinta CANON PGI-1500C XL
SKU:
109054
Na stanju
53.45KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | MAXIFY MB2050/MB2350/MB2150/MB2750/MB2155/MB2755 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | 12ml, 1020str |
Papir EPSON Glossy A4, 15l, 255g/m2
SKU:
108976
Na stanju
48.99KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | Glossy |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | 15 listova |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Printer HP Color LaserJet Pro CP5225n A3
SKU:
108972
Na stanju
2,675.30KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 20 str/min |
| Garancija | Mreža |
Objektiv CANON EFS55-250IS STM
SKU:
108927
Na stanju
770.80KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | tele |
| Broj stranica za ispis | 4-5.6 |
| Komplet | tele |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | EF-S |
| Garancija | 70 x 108 mm |
Skener CANON DR-C225 II
SKU:
108893
Na stanju
1,273.96KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Stolni skener |
| Broj stranica za ispis | CMOS CIS |
| Komplet | Stolni skener |
| Brzina čitanja | od 21 do 30 str/min |
| Dimenzije | 25 ppm/50ipm |
| Garancija | A4 |
Papir EPSON Ultra Glossy 13×18, 50l, 300g/m2
SKU:
108680
Na stanju
63.68KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 13×18 cm |
| Broj stranica za ispis | Ultra Glossy |
| Komplet | 13×18 cm |
| Brzina čitanja | 50 listova |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Rolna EPSON HiRes 120, 610mm x 30m, 24in
SKU:
108673
Na stanju
101.25KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 610 mm (24″) |
| Broj stranica za ispis | High Resolution Matte |
| Komplet | 610 mm (24″) |
| Brzina čitanja | 1 komad, 30m rolna |
| Dimenzije | 160g/m2 – 200g/m2 |