Prikaz 8293–8304 od 9485 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Tinta HP cyan 655
SKU:
105855
Na stanju
45.20KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | 655 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | HP DESKJET INK ADVANTAGE 3525/ 4615 / 4625 E-AIO / 5525 / 6525 11 |
| Dimenzije | 600str |
Tinta HP black 655
SKU:
105853
Na stanju
45.20KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | 655 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | HP DESKJET INK ADVANTAGE 3525/ 4615 / 4625 E-AIO / 5525 / 6525 11 |
| Dimenzije | 550 str |
Tinta HP color 650
SKU:
105852
Na stanju
43.58KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | color |
| Broj stranica za ispis | 650 |
| Komplet | color |
| Brzina čitanja | HP Deskjet Ink Advantage 2515/1515/2645/2545 AIO, 1015 Printer, 3515/3545/4515/4645 e-AIO |
| Dimenzije | 200 str |
Tinta HP black 650
SKU:
105851
Na stanju
49.25KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | 650 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | HP DESKJET INK ADVANTAGE 1015/1510/1515 AIO/1516/2515 / 2545 E-AIO/2645 AIO/2646/3515 E-AIO 6 |
| Dimenzije | 360ml |
Toner HP black 80A
SKU:
105846
Na stanju
399.07KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP LASERJET PRO 400 M401/MFP M425 |
| Broj stranica za ispis | 2.700 str |
| Komplet | HP LASERJET PRO 400 M401/MFP M425 |
Papir EPSON Premium Glossy 10×15, 2x40l, 255 g/m2
SKU:
105811
Na stanju
40.82KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 10×15 cm |
| Broj stranica za ispis | Premium Glossy |
| Komplet | 10×15 cm |
| Brzina čitanja | 2x 40 listova |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Switch DLINK 24-Port Gigabit Unmanaged Desktop
SKU:
105797
Na stanju
302.98KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Brzina čitanja | x 10/100/1000 Mb/s port |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Ne |
Switch DLINK 16-Port Gigabit Unmanaged Desktop
SKU:
105796
Na stanju
231.19KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Broj stranica za ispis | 16 |
| Komplet | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Brzina čitanja | x 10/100/1000 Mb/s port |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Ne |
Switch DLINK 5-Port Gigabit Unmanaged Desktop
SKU:
105795
Na stanju
47.45KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | 5 |
| Broj stranica za ispis | x 10/100/1000 Gigabit LAN ports |
| Komplet | 5 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Desktop |
USB Adapter DLINK Wireless N150 Micro DWA-121
SKU:
105790
Na stanju
20.68KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | USB-wifi adapteri |
| Broj stranica za ispis | Brzina prenosa podataka do 150 Mb/s, podržani bežični standardi 802.11b/g/n |
| Komplet | USB-wifi adapteri |
| Brzina čitanja | Micro dimenzija, bežična zaštita WPA2, WPA i Legacy WEP |
| Dimenzije | 24 |
DLINK 10/100/1000 Gigabit PCI Ethernet Adapter
SKU:
105778
Na stanju
34.07KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | PCI/PCI-X kartice |
| Broj stranica za ispis | 10/100/1000 Mb/s PCI, Full Duplex do 200Mbps, priložen “low-profile” nosač |
| Komplet | PCI/PCI-X kartice |
| Brzina čitanja | protokoli IEEE 802.3x, podrška VLAN, 32 bitni PCI slot (PCI 2.1, 2.2) |
| Dimenzije | 24 |
Switch DLINK 24-port Fast Eth Unmnged DES-1024D/E
SKU:
105773
Na stanju
149.67KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Brzina čitanja | 100BASE-TX Fast Ethernet |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |