Prikaz 109–120 od 246 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Ručni mikser Electrolux EHM4W
SKU:
125039
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm4w/ |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm4w/ |
| Brzina čitanja | 500W |
| Dimenzije | Mikser sa posudom |
Mašina za veš Electrolux EW8F4484EU
SKU:
124993
Na stanju
1,475.98KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Electrolux EW7F2481UE
SKU:
124991
Na stanju
1,210.72KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Electrolux EW6F2492E
SKU:
124988
Na stanju
1,091.47KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 9 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 9 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Mašina za pranje i sušenje veša Electrolux EW7W268
SKU:
124984
Na stanju
1,455.30KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 5 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Sušilica Electrolux EW8D495MCE
SKU:
124983
Na stanju
1,839.80KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Toplotna pumpa |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Electrolux EW6F1481E
SKU:
124853
Na stanju
883.40KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Ugradbeni frižider Electrolux LNT3LE14S
SKU:
124851
Na stanju
1,316.58KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 131 cm do 160 cm |
| Garancija | 57 l |
Mašina za veš Elelctrolux EW8F348SCI
SKU:
124849
Na stanju
1,782.61KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Sušilica Electrolux EW7D384UE
SKU:
124842
Na stanju
1,878.73KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | ime cupboard dry 1000: 179Load synthetics cupboard dry: 4Time cotton iron dry 1000: 136Time synthetics cupboard dry 1200 |
USISIVAČ ELECTROLUX EB31C1UG, SA VREĆICOM
SKU:
124840
Na stanju
187.38KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 750W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Predstavljamo novi Bagged Cleaner 300 – naš najučinkovitiji usisavač do sada, snažno uklanja prašinu sa svakim pokretom |
| Dimenzije | DustPro™ nastavak: Nevjerojatno svestrani DustPro™ nastavak pomaže da postignete odlične rezultate. |