Prikaz 97–108 od 246 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Ugradbena pećnica Electrolux EOF5F70X
SKU:
125354
Na stanju
834.73KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna metalik |
| Garancija | Dvoslojna |
Mašina za pranje i sušenje Electrolux EW8W4402QE
SKU:
125353
Na stanju
1,955.40KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 1,1 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 7 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Ugradbena ploča Electrolux KGG6426K
SKU:
125147
Na stanju
683.84KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | plin |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Kolutovi |
Kuhinjska napa Electrolux LFG719X
SKU:
125144
Na stanju
730.08KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 80 cm |
| Dimenzije | inox |
| Garancija | 3+intenzivna,Electronic push buttons,LED spotlight |
Sušilica Electrolux EW6D295GE
SKU:
125143
Na stanju
1,586.70KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Ugradbena ploča Electrolux EIT61443B
SKU:
125141
Na stanju
1,067.13KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Kuhinjski robot Electrolux E5KM1-4SWB
SKU:
125136
Na stanju
534.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/kitchen-machines/kitchen-machine/e5km1-4swb/ |
| Broj stranica za ispis | 6 postavki brzine |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/kitchen-machines/kitchen-machine/e5km1-4swb/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 1200W |
Štednjak Electrolux LKM660022X
SKU:
125035
Na stanju
1,011.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Samostojeća perilica ELECTROLUX EW8W7607QE
SKU:
125077
Na stanju
1,973.65KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | D |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | D |
| Brzina čitanja | Ladica |
| Dimenzije | 11 KG |
| Garancija | DA |
Mikser sa posudom Electrolux EHM4B
SKU:
125049
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm4b/ |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm4b/ |
| Brzina čitanja | 500W |
Mikser sa posudom Electrolux ESM4B
SKU:
125041
Na stanju
127.76KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/esm3310/ |
| Broj stranica za ispis | 2 postavke brzine, Tradicionalna mutilica |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/esm3310/ |
| Brzina čitanja | 24 M |
| Dimenzije | Neto težina, kg: 2,505 |
| Garancija | Mikser sa posudom |
Mikser sa posudom Electrolux ESM4W
SKU:
125040
Na stanju
127.76KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/esm4w/ |
| Broj stranica za ispis | Mikser sa posudom |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/esm4w/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 500W |