Prikaz 133–144 od 246 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Pegla Electrolux E5SI2-4CB
Na stanju
48.67KM Sa PDV-om
SKU:
124722
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.rs/laundry/laundry/irons/dry-iron/e5si2-4cb/ |
| Broj stranica za ispis | Pegla se zagreva u roku od 30 sekundi, za brzo uklanjanje nabora na bilo kojoj tkanini. I lako se podešava uz odlične re |
| Komplet | https://www.electrolux.rs/laundry/laundry/irons/dry-iron/e5si2-4cb/ |
| Brzina čitanja | 24 |
Pegla Electrolux E5SI2-2AM
Na stanju
48.67KM Sa PDV-om
SKU:
124721
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e5si2-2am/ |
| Broj stranica za ispis | Glačalo na paru Care 500 brzo se zagrijava i spremno je ukloniti nabore na vašoj odjeći. |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e5si2-2am/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 2200W |
Ugradbena ploča Electrolux LIV63431BK
Na stanju
736.16KM Sa PDV-om
SKU:
124586
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 + Bridge |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | x560x490 |
Ugradbeni frižider Electrolux sa zamrzivačem ENS6TE19S
Na stanju
1,741.25KM Sa PDV-om
SKU:
124585
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 180 cm do 189 cm |
| Garancija | 21 l do 60 l |
Mašina za veš Electrolux EW6SM526WE
Na stanju
915.03KM Sa PDV-om
SKU:
124471
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 24M |
| Broj stranica za ispis | 595 x 378 x 843 mm |
| Komplet | 24M |
| Brzina čitanja | 74 |
| Dimenzije | B |
| Garancija | DA |
Parna stanica Electrolux E8ST2-8OG
Na stanju
525.66KM Sa PDV-om
SKU:
124469
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/steam-stations/steam-station/e8st2-8og/ |
| Broj stranica za ispis | 24 M |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/steam-stations/steam-station/e8st2-8og/ |
| Brzina čitanja | 2400 W |
Filter za usisivače Electrolux EF112B
Na stanju
49.89KM Sa PDV-om
SKU:
124468
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/accessories/accessory/ef112b/ |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/accessories/accessory/ef112b/ |
Usisivač Electrolux EC41-2SW, sa posudom
Na stanju
172.78KM Sa PDV-om
SKU:
124465
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 24 M |
| Broj stranica za ispis | 310 x 415 x 350 mm |
| Komplet | 24 M |
| Brzina čitanja | 210 W |
| Dimenzije | 6,88 kg |
Ugradbeni frižider sa zamrzivačem Electrolux
Na stanju
1,227.75KM Sa PDV-om
SKU:
124340
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | 178 cm ugradbena visina |
| Dimenzije | 195 l |
| Garancija | dole |
Ugradbeni frižider Electrolux ENT6NE18S
Na stanju
1,426.09KM Sa PDV-om
SKU:
124339
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | 178 cm ugradbena visina |
| Dimenzije | 192 l |
| Garancija | dole |