Prikaz 121–132 od 246 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Vertikalna pegla E5HS1-6UG
SKU:
124839
Na stanju
76.66KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e5hs1-6ug/ |
| Broj stranica za ispis | GLISSIUM™ 10 ploča za glačanje brzo se zagrijava do pare, spremna izglačati i revitalizirati vašu odjeću. |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e5hs1-6ug/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 1200W |
Pegla Electrolux E8SI2-8OG
SKU:
124838
Na stanju
210.51KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e8si2-8og/ |
| Broj stranica za ispis | Electrolux pegla Renew 800 pruža preciznu njegu vašoj odjeći. |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e8si2-8og/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 2800W |
Pegla Electrolux E7S12-6OG
SKU:
124837
Na stanju
149.67KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e7si2-6og/ |
| Broj stranica za ispis | Kontinuirani protok pare (g/min): 45Udar pare (g/min): 230Spremnik za vodu, l: 0.37 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e7si2-6og/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 2600W |
Štapni mikser Electrolux E4HB1-6GG
SKU:
124836
Na stanju
97.34KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/stick-mixers/stick-mixer/e4hb1-6gg/ |
| Broj stranica za ispis | Smoothie napitci, umaci, pire, juha ili sjeckani luk. Ovaj višenamjenski kuhinjski alat. |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/stick-mixers/stick-mixer/e4hb1-6gg/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 600W |
Mašina za veš Electrolux EW7FG4492UDE
SKU:
124815
Na stanju
1,456.51KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 9 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 9 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
Frižider sa zamrzivačem Electrolux LNT5ME32U1
SKU:
124803
Na stanju
1,359.16KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 180 cm do 189 cm |
| Garancija | 101 l do 170 l |
Štednjak Electrolux LKR540066W
SKU:
124732
Na stanju
902.86KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Electrolux EW6F1492E
SKU:
124731
Na stanju
981.96KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 9 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 9 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux KOD3H70X
SKU:
124728
Na stanju
692.35KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | inox |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena pećnica Electrolux KOABS39WX
SKU:
124726
Na stanju
2,067.34KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Četveroslojna |
Vertikalna pegla E5HS1-4WP
SKU:
124723
Na stanju
104.65KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e5hs1-4wp/ |
| Broj stranica za ispis | Kontinuirani protok pare (g/min)0-20 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e5hs1-4wp/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 1200W |