Prikaz 133–144 od 210 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Genius
Miš Genius Scorpion Spear, USB
Šifra artikla:
120844
Na lageru
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 2000 DPI |
| Dimenzije | 6 |
| Garancija | 12 |
Miš bežični Genius NX-8000S crni
Šifra artikla:
120834
Na lageru
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BlueEye |
| Dimenzije | 1600 DPI |
| Garancija | crna |
TASTATURA GENIUS LM 100
Šifra artikla:
110921
Na lageru
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 306 x 155 x 20 mm |
Genius Tastatura LuxeMate 110 žičana, USB
Šifra artikla:
31300012405
Na lageru
21.81KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Garancija | 12m |
Tastatura Genius Slimstar 126 USB bijela
Šifra artikla:
122745
Na lageru
21.29KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|
Slušalice s mikrofonom GENIUS HS-M360, srebrna
Šifra artikla:
120190
Na lageru
21.29KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|
ZVUČNICI GENIUS SP-Q160 USB SIVA
Šifra artikla:
117201
Na lageru
20.97KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | USB |
| Broj stranica za ispis | USB i 3,5mm jack |
| Komplet | USB |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | 2 x 3W RMS |
MIŠ GENIUS NX-7000 WL, ZELENI
Šifra artikla:
119285
Na lageru
20.31KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | BlueEye |
| Dimenzije | 1200 dpi |
| Garancija | zelena |