Prikaz 1–12 od 93 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ne
Zvučnici GENIUS SP-HF 1800A II 50″ 2.0
SKU:
118897
Na stanju
235.87KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | drvo |
| Garancija | 20Hz-20KHz |
ZVUČNICI GENIUS SP-HF 1800A
SKU:
103334
Na stanju
187.39KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | drvo |
| Garancija | 20 Hz ~ 20 KHz |
Zvučnik HAMA PIPE bluetooth 2.0, crni
SKU:
120603
Na stanju
159.87KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm + USB |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 3,5 mm + USB |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 24W |
| Garancija | 580g |
Torba Port TOKYO III 15,4″ za laptop i mobilni printer
SKU:
107615
Na stanju
150.70KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 37,0 x 29,0 x 6,0 cm laptop; 37,0 x 29,0 x 8,0 cm printer/projektor |
| Garancija | 1,898 kg |
Ruksak Port MANHATTAN 15/17″
SKU:
107617
Na stanju
125.61KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 280 x 420 x 40 mm |
| Garancija | Limited Lifetime Warranty |
Zvučnici Genius SW-2.1 350
SKU:
121597
Na stanju
142.83KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Drvena |
| Garancija | Niskotonac 40Hz-160Hz |
RUKSAK HAMA BUSINESS 15,6” ZA LAPTOP
SKU:
118416
Na stanju
95.92KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Siva |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 36 x 18 x 50 cm |
Zvučnici Genius SW-G2.1 300
SKU:
121596
Na stanju
96.96KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | drvo |
| Garancija | Niskotonac: 40Hz-180Hz |
RUKSAK HAMA VIENNA 17,3” ZA LAPTOP
SKU:
115125
Na stanju
81.08KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 43,94 cm (17,3″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 43,94 cm (17,3″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 33 x 23 x 50 cm |
Ruksak Port CANBERRA 13/14’’ crni
SKU:
117172
Na stanju
70.35KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 33 / 35,6 cm (13/14″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 33 / 35,6 cm (13/14″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Snow flower polyester |
| Garancija | 43 x 29 x 15 cm |
Tastatura i miš wireless HP 235 (1Y4D0UT)
SKU:
125858
Na stanju
76.58KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 2 x AAA (keyboard); 1 x AA (mouse) |