Prikaz 25–36 od 93 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ne
Miš ASUS MU101C Wired Blue Ray Mouse, žični, tih, crni
Na stanju
23.67KM Sa PDV-om
SKU:
119076
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | mali (do 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | mali (do 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000dpi/1600dpi/3200dpi |
| Garancija | i scroll |
Miš PORT WL USB-A plavi
Na stanju
27.52KM Sa PDV-om
SKU:
125226
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | optičko |
| Dimenzije | 1600 DPI |
| Garancija | Plavi |
Miš Port Office Pro Silent Wired – crni
Na stanju
30.14KM Sa PDV-om
SKU:
118917
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1200, 1600, 2400, 3600 dpi |
| Garancija | crna |
Miš Genius NX-7015 WL CHOCOLATE
Na stanju
30.14KM Sa PDV-om
SKU:
120211
| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1600 DPI |
| Dimenzije | 3 |
Miš Genius NX-7015 WL Iron Gray
Na stanju
30.14KM Sa PDV-om
SKU:
120214
| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1600 DPI |
| Dimenzije | 3 |