Prikaz 1–12 od 22 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Over-the-head
SLUŠALICE HAMA TOUR ANC BLUETOOTH, OVER-EAR
SKU:
118399
Na stanju
123.17KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | Transmission distance: 10 m |
Slušalice HAMA Gaming-HS SoundZ 300
SKU:
118892
Na stanju
58.97KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3.5 mm Jack Plug |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | 3.5 mm Jack Plug |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 50 Hz – 10 kHz mikrofon |
Slušalice HP Stereo USB Headset G2 (428K6AA)
SKU:
121409
Na stanju
55.69KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | USB |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | USB |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | cm |
SLUŠALICE HAMA URAGE SOUNDZ 400 GAMING
SKU:
118405
Na stanju
55.03KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 344 g |
SLUŠALICE HAMA CALYPSO BLUETOOTH, BASS BOOSTER BIJELE
SKU:
118400
Na stanju
48.48KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | Transmission distance: 10 m |
Slušalica sa mikrofonomGenius HS-230U
SKU:
124645
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 140 x 172 x 62 |
SLUŠALICE THOMSON WHP-6007 ON-EAR BT
SKU:
115150
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | , integrirani |
| Garancija | Bluetooth class: 2, verzija: 4,2, Transmision distance: 10m, Max. Talk Time: 6h, Max. Standby: 185h, Integrated Micropho |
Slušalice HAMA Gaming-HS SoundZ 200
SKU:
118891
Na stanju
43.25KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | USB |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | USB |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 50 Hz – 10 kHz mikrofon |
Slušalice HAMA Blink’n Kids Over-Ear roze
SKU:
116063
Na stanju
38.00KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Roza |
| Garancija | 85 dB/ mW, 3.5 mm Jack Plug |
Slušalice HAMA Blink’n Kids Over-Ear plave
SKU:
116062
Na stanju
38.00KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Plava |
| Garancija | 85 dB/ mW, 3.5 mm Jack Plug |
SLUŠALICE HAMA GAMING-HS SOUNDZ 100
SKU:
118633
Na stanju
31.44KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5mm |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | 3,5mm |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
SLUŠALICE S MIKROFONOM HAMA HS-P200 PC OFFICE
SKU:
117924
Na stanju
27.52KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 2m kabal |