Prikaz 1–12 od 47 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
A+
Aparat za kafu DELONGHI EC9555.M La Specialista Opera
SKU:
125128
Na stanju
2,549.20KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 350 gr |
| Broj stranica za ispis | 1550ml |
| Komplet | 350 gr |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | srebrena |
| Garancija | 40x36x37cm |
Ugradbena pećnica Electrolux KOABS39WX
SKU:
124726
Na stanju
2,067.34KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Četveroslojna |
Sušilica SAMSUNG DV90DB7845GBU4
SKU:
126970
Na stanju
2,021.11KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Sušilica SAMSUNG DV90DB7845GEU4
SKU:
126971
Na stanju
1,984.61KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Sušilica Electrolux EW7D384UE
SKU:
124842
Na stanju
1,878.73KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | ime cupboard dry 1000: 179Load synthetics cupboard dry: 4Time cotton iron dry 1000: 136Time synthetics cupboard dry 1200 |
Sušilica Electrolux EW8D495MCE
SKU:
124983
Na stanju
1,839.80KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Toplotna pumpa |
| Garancija | DA |
Sušilica Electrolux EW6D295GE
SKU:
125143
Na stanju
1,586.70KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Ugradbeni hladnjak Electrolux LNT3LF14S
SKU:
118713
Na stanju
1,331.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Potpuno integrisan |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | 131 cm do 160 cm |
| Garancija | 57 l |
Ugradbena pećnica SAMSUNG NV7B41301AK/U3
SKU:
127138
Na stanju
1,308.06KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 76 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Četveroslojna |
Štednjak Electrolux LKR64020CX
SKU:
125465
Na stanju
1,282.50KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | staklokeramika |
| Broj stranica za ispis | 4 |
| Komplet | staklokeramika |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | srebrna |
| Garancija | 73L |
Ugradbena pećnica Electrolux EOE7P31Z, piroliza
SKU:
117942
Na stanju
1,249.65KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | DA |