Prikaz 13–24 od 47 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
A+
Ugradbena pećnica Electrolux LOH3H00BK
Na stanju
461.16KM Sa PDV-om
SKU:
126281
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 594 x 560 x 598 mm ( za ugradnju 560 x 550 x 590 mm) |
Sušilica Electrolux EW6D283YE
Na stanju
1,233.83KM Sa PDV-om
SKU:
125962
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux COF6P76BX
Na stanju
885.83KM Sa PDV-om
SKU:
125783
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna metalik |
| Garancija | Dvoslojna |
Aparat za kafu DELONGHI EC890.GR
Na stanju
681.41KM Sa PDV-om
SKU:
125556
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 1,1L |
| Broj stranica za ispis | 1/2 ŠOLJICE |
| Komplet | 1,1L |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | 14,9X30,5X33CM |
Štednjak Electrolux LKR64020CX
Na stanju
1,282.50KM Sa PDV-om
SKU:
125465
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | staklokeramika |
| Broj stranica za ispis | 4 |
| Komplet | staklokeramika |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | srebrna |
| Garancija | 73L |
Štednjak Electrolux LKR64022AW
Na stanju
1,233.83KM Sa PDV-om
SKU:
125463
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | staklokeramika |
| Broj stranica za ispis | 4 |
| Komplet | staklokeramika |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | 73L |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF5F70X
Na stanju
834.73KM Sa PDV-om
SKU:
125354
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna metalik |
| Garancija | Dvoslojna |
Sušilica Electrolux EW6D295GE
Na stanju
1,586.70KM Sa PDV-om
SKU:
125143
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |