Prikaz 25–36 od 83 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Da
Ruksak ASUS ROG Archer ErgoAir BP3800 Gaming
SKU:
125843
Na stanju
399.17KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | UkDALT_mROw |
| Broj stranica za ispis | 45,72 cm (18″) |
| Komplet | UkDALT_mROw |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 39.90 x 29.40 x 3.08 cm |
Switch TP-Link Omada 10-Port Gigabit Smart SG2210P
SKU:
127178
Na stanju
302.98KM Sa PDV-om| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za zahtjevnu upotrebu – smart |
| Broj stranica za ispis | 10 |
| Komplet | za zahtjevnu upotrebu – smart |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 8-Port Gigabit |
| Garancija | 2 SFP Slots |
Ubiquiti UniFi 5-Port Layer 2,5 Gigabit Switch
SKU:
126231
Na stanju
250.97KM Sa PDV-om| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | 5 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 5 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Switching Capacity 25 Gbps |
Prečišćivač Zraka LEVOIT Core 300
SKU:
117774
Na stanju
246.40KM Sa PDV-om| Brend | LEVOIT |
|---|---|
| Boja | https://www.levoit.com/allproducts/core300-true-hepa-air-purifier |
| Broj stranica za ispis | Smoke 141 / Dust 140 / Pollen 145 |
| Komplet | https://www.levoit.com/allproducts/core300-true-hepa-air-purifier |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 3 |
| Garancija | 22 x 22 x 36 cm |
Prečišćivač Zraka Hama smart
SKU:
124971
Na stanju
226.63KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 24 |
| Broj stranica za ispis | 65 m3/h |
| Komplet | 24 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 1xPrečišćivač zraka, 1xExtra Filter, 2xTrue HEPA i filter sa aktivnim ugljem (1preinstaliran), uputstvo za korištenje |
| Garancija | 24,4×54,4×24,4cm |
Router Dlink bežični LTE DWR-920/E
SKU:
119492
Na stanju
217.80KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | 4G LTE / 3G do 150 Mbps |
| Broj stranica za ispis | 802.11n |
| Komplet | 4G LTE / 3G do 150 Mbps |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 2 |
| Garancija | , micro SIM slot |
Switch TP-Link Omada 24-Port Gigabit TL-SG1024D
SKU:
127192
Na stanju
206.86KM Sa PDV-om| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Metal |
| Garancija | Switching Capacity 48Gbps Packet Forwarding Rate 35.7Mpps MAC Address Table 8K |
Mesh Range Extender DLINK AX3000 Wi-Fi 6 E30/E
SKU:
127392
Na stanju
193.47KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | Wi-Fi 6 |
| Broj stranica za ispis | 802.11ax Wi Fi 6 |
| Komplet | Wi-Fi 6 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 1x 10/100/1000 Gigabit port |
| Garancija | 2403 Mbps 5 GHz (802.11ax); 574 Mbps 2.4 GHz (802.11n) |
Prečišćivač Zraka LEVOIT Core P350
SKU:
117775
Na stanju
184.04KM Sa PDV-om| Brend | LEVOIT |
|---|---|
| Boja | https://www.levoit.com/allproducts/corep350-pet-care-true-hepa-air-purifier |
| Broj stranica za ispis | 45M2 |
| Komplet | https://www.levoit.com/allproducts/corep350-pet-care-true-hepa-air-purifier |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 3 |
| Garancija | Operativna temperatura: -10°C do 40°C, Power Supply: AC 120V, 60Hz, Pet lock, |
Switch TP-Link Omada 16-Port Gigabit Rackmount TL-SG1016
SKU:
127194
Na stanju
156.96KM Sa PDV-om| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Broj stranica za ispis | 16 |
| Komplet | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Metal |
| Garancija | Switching Capacity 32Gbps Packet Forwarding Rate 23.8Mpps MAC Address Table 8K |
SLUŠALICE HAMA URAGE SOUNDZ 800 7.1 GAMING HEADSET
SKU:
119127
Na stanju
138.91KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | USB |
| Broj stranica za ispis | Around the Ear |
| Komplet | USB |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 415g |